Prihlasovanie sa do skupín PAZ1b

Moderátor: FeroG

<<

FeroG

Príspevky: 1290

Registrovaný: Uto Máj 29, 2007 11:25 am

Poslať Štv Feb 06, 2014 10:45 pm

Prihlasovanie sa do skupín PAZ1b

Ponuka študijných skupín predmetu PAZ1b je zverejnená: http://web.ics.upjs.sk/paz1b/Cvicenia/Cvicenia Vznikli celkom 4 študijné skupiny, resp. 5 skupín. Skupiny A a A+ budú mať spoločné utorkové (teoretické cvičenia), praktické cvičenia budú v iných časoch.

Skupina A je primárne určená pre študentov, ktorým čas štvrtkových cvičení nevyhovuje. Nakoniec sa mi podarilo nájsť a "vykšeftovať" počítačovú učebňu v stredu dopoludnia, takže v tomto čase sa bude konať praktické cvičenie skupiny A. Skupina A je otvorená pre všetkých študentov - nielen pre tých, ktorým štvrtkové cvičenie rozvrhovo koliduje. Platí však, že v prípade dosiahnutia kapacitných obmedzení v skupine A (aj s ohľadom na skupinu A+) majú prednosť študenti, ktorí majú vo štvrtok rozvrhovú kolíziu. Žiaľ študenti s kolíziou budú musieť zvládnuť cvičenia, ktoré budem viesť - v tomto smere niet možnosti výberu. Upozorňujem tiež, že polsemestrálny praktický test sa bude písať počas štvrtkových cvičení od 8:00. Takže ten jeden týždeň si to študenti skupiny A budú musieť nejako vybaviť. Polsemestrálny teoretický test sa bude písať počas prednášky v pondelok. Prihlasovací kód je A.

Skupina A+ nadväzuje na tradíciu E[xtra] skupín a je určená tým, ktorí o túto skupinu prejavili záujem. Keďže utorkové cvičenia budú spoločné so skupinou A, nebude to úplne E[xtra] skupina ako v minulosti. Na druhej strane je vytvorený priestor akcelerovať tempo a nadštandardný obsah počas tzv. praktických cvičení (do takej miery, do akej skupina bude chcieť). Prihlasovací kód je AA.

Skupiny B, C, D sú štandardné skupiny. Vzhľadom na ďalšie okolnosti je však v pláne, aby skupina D ostala čo do počtu študentov menšia. Prihlasovacie kódy sú B, C, resp. D.

Prihlasovanie do skupín je realizované cez Moodle. Po prihlásení do Moodle uvidíte kurz PAZ1b (resp. stačí prísť na: http://moodle.ics.upjs.sk/course/view.php?id=11). Po prihlásení sa na kurz sa objaví výzva na zadanie prihlasovacieho kódu. Tam uveďte kód tej skupiny, ktorú preferujete. Na preferencie budeme brať podľa možnosti ohľad. V prípade kapacitných, či iných organizačným obmedzení, si vyhradzujeme právo zmeniť zaradenie študenta do študijnej skupiny. Prihlásiť sa treba čo najskôr.

Ak sú nejaké otázky alebo komentáre, treba sa pýtať. PAZ1b začína už v pondelok 10.2.2014 o 8:55.
<<

Cabernet

Príspevky: 31

Registrovaný: Uto Okt 08, 2013 5:44 pm

Poslať Štv Feb 06, 2014 11:02 pm

Re: Prihlasovanie sa do skupín PAZ1b

Čo sa rozumie pod výraznejšie kapacitné obmedzenie? (Skupina D)
Stay hungry. Stay foolish.
<<

FeroG

Príspevky: 1290

Registrovaný: Uto Máj 29, 2007 11:25 am

Poslať Štv Feb 06, 2014 11:13 pm

Re: Prihlasovanie sa do skupín PAZ1b

Cabernet píše:Čo sa rozumie pod výraznejšie kapacitné obmedzenie? (Skupina D)

Zatiaľ nič. Všetko záleží od prerozdelenia študentov do skupín, celkového počtu študentov, dostupných miestností a ďalších organizačných záležitostí. V podstate ten komentár znamená len toľko, že v tejto skupine je väčšia pravdepodobnosť, že niektorí študenti budú z tejto skupiny presunutí do inej skupiny. Príklad: Ak použijeme P/05, kde je kapacita 13 študentov, tak určite do tejto miestnosti bude umiestnená skupina D a študenti nad počet budú presunutí do iných skupín.

Späť na PAZ1b

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software.
Slovenský preklad.