OSY1 zapísať či nezapísať?

Ano, zapísať
1
14%
Nie, nepolati sa, strata času
6
86%

Celkom hlasov : 7
<<

ChickenKK

Poslať Sob Jún 21, 2008 4:43 pm

Zdravím, som "matik" a robim si zapisny list na 2 ročník.
Osnova predmetu znie zaujímavo, a tiež OSY je prerekvizitou pre siete,
a tie sa tvaria tiež zaujímavo. A teraz otazky pre vás.

Oplatí sa zapisat si OSY? Teda či je to aj v skutočnosti zaujímave ako sa zda.

Ako je to z učastou na prednaškach niekde som sa dočítal že je to neoficialne povinne.

Oplati sa to zapisat aj napriek tomu že na predaškach, by som sa koli tomu že sa mi kryju prednašky, nezučasnoval?

(btw o tom že aj OSY ma prerekvizitu viem)
<<

guest126

Poslať Pon Jún 23, 2008 12:36 am

Nevidim dovod si zapisovat. Cvika zo sieti boli nic moc, iba si sa opisovalo z tabule.

Prednasky, JJ je klasa. Na ne sa oplati chodit. OSY je strata casu s terazsim prednasajucim a cviciacim.

Prednasky su verejne a gursky myslim, ze by ti kludne dovolil chodit na cvika.
<<

gursky

Site Admin

Poslať Pon Jún 23, 2008 8:58 pm

Som sa pozrel na svoj rozvrh na zimny semester a vyzera ze cvika na OSY budem zase po dvoch rokoch ucit ja. Na cvikach budeme robit hlavne nejaky linux, predpokladam ze budem doplnat nejake poznatky ktore nebudu na prednaske a budem ich povazovat za zaujimave ci uzitocne. Urcite dodam este nejake dalsie veci oproti tomu co som robil pre dvoma rokmi.
Predpokladam, ze mi prednasajuci nariadi robit kratke pisomky na zaciatku cvik.
K tym cvikam na sietach mas pravdu. Trochu sa to oproti minulemu roku zlepsilo na poslednom cviku, kde sa neprogramovalo. K tym zvysnym cvikam bol ten problem ze som potreboval ukazat tolko veci co studenti z Javy (ktore nesuvisia so sietami) nevedia, ze som to nevedel spravit inak. Islo hlavne o vlakna a GUI bez ktorych to neslo. S alefom sme uz rozpravali ze tieto veci ukaze na PAZ1c. Takze dufam ze to uz bude o rok lepsie.
<<

gursky

Site Admin

Poslať Uto Jún 24, 2008 10:02 pm

Tak som rozpraval so Studenovskym. Od cvik sa takpovediac distancuje a nechava mi volnu ruku. Ani pisomky z prednasok nebude vyzadovat. Co sa tyka ucasti ludi co to nemaju zapisane alebo tych co to mali zapisane minuly rok a chceli by zazit ine cviko ako minuly rok tak ich nebudem vyhanat.
<<

pripomienka

Poslať Uto Jún 24, 2008 10:25 pm

:)
<<

Cavour

Poslať Uto Jún 24, 2008 11:52 pm

Chcem sa spytat kde si mozem pozriet aky je plan ( co sa bude brat ) na OSY. DIk
<<

gursky

Site Admin

Poslať Str Jún 25, 2008 6:57 am

Cavour píše:Chcem sa spytat kde si mozem pozriet aky je plan ( co sa bude brat ) na OSY. DIk

Co sa bude robit na prednaske mozes vidiet na informacnom liste predmetu v AISe:
Moznost prva: cez studijne plany->VSST178 - Študijné plány, informačné listy, ... študijných programov -> v okienku studijne programy kliknes na Ib Informatika pravym tlacidlom mysi a das informacne listy -> a hladas :)

Moznost druha: najdes si OSY cez rozvrh, kliknes nanho -> predmety -> kliknut pravym na osy a dat zobrazit informacny list, vyhoda je ta ze nehladas a ani necakas na vygenerovanie vsetkych informacnych listov

Mozno AIS poskytuje pre studentov aj iny postup ale ja ho nepoznam. My sa k informacnym listom vieme dostat aj cez tvorbu ponuky predmetov, tipujem ze studenti nie.

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia