PAZ(1b) Workshop

Moderátor: FeroG

<<

FeroG

Poslať Str Apr 07, 2010 7:55 am

zt píše:no uz to smerovalo k tomu ze sa to oficialne dohodne ale pozeram ze sa na fore zatial nic neobjavilo tak preto pisem, lebo zajtra je uz streda :-)

Rozumiem tomu tak, ze sa uz netrivialna skupina studentov dohodla na strede? Alebo je to len tvoj navrh? Okrem tvojich 2 neurcitych prispevkov (2 viet) na fore ja neviem o tom, zeby nejaka skupina ludi mala zaujem o workshop, ktory by sa konal dnes. Zaroven vysledky odovzdavania zadani http://palma.strom.sk/PAZ1bS3/spoluvysledky/ naznacuju, ze ludia PAZ (a teda ani potrebu/nepotrebu workshopu) zatial nijako "neriesili"... A workshop ako vstup ocakava cloveka, ktory uz nejaky cas stravil pripravou (ci uz na polsemestralne testy alebo vseobecne).
<<

zt

Poslať Str Apr 07, 2010 8:47 am

nie, zatial sa nic nedohodlo, este sa to dohaduje, ja som napisala len kvoli tomu lebo sa nieco rysovalo a chcela som vediet ako to dopadlo, takze sme sa zatial nedohodli na ziaden konkretny termin, mozno koncom tyzdna alebo v pondelok ak sa bude dat a najde sa netrivialna skupina ludi
Predchádzajúci

Späť na PAZ1b

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť