Stránka 1 z 1

Zmena skupiny

PoslaťNapísal: Uto Feb 16, 2010 8:54 pm
od Charlien
Zdravím všetkych presunuchtivých ľudí, ktorí ma v asie presunuli do inej skupiny ....konkretne som sa zo skupiny A dostala do skupiny C bez toho aby som o tom vôbec vedela. Skúste si presúvať ľudí,ktorým sa potom neprekrýva rozvrh.. sorry, nedokážem byť na vacerých miestach súčasne. Keby niečo presunula som sa späť...:)

PoslaťNapísal: Uto Feb 16, 2010 9:04 pm
od FeroG
Nie celkom rozumiem k akym presunom doslo. Nie je mi zname, ze sa realizovali nejake presuny (okrem par presunov zo skupiny B do skupiny C, ktore este neboli zachytene na stranke PAZ).

Chcem upozornit, ze to, co je v AISe, nie je platne (i ked som zistil, ze niektori cviciaci si vytlacili prezencku podla AISu). Plati to, co je na stranke PAZu. Neskor (asi koncom tohto tyzdna alebo pocas buduceho) skusim dat aj informacie v AISe do stavu kompatibilneho s realitou.

PoslaťNapísal: Uto Feb 16, 2010 9:51 pm
od Charlien
Ďakujem za rýchlu odpoveď... :) Len mi už to aisovanie ide na nervy :shock: Celý týždeň som strávila riešením prekrývajúcich sa predmetov...

PoslaťNapísal: Uto Mar 02, 2010 2:17 pm
od PainMaster
Tieto zostavenia skupin su konecne? Alebo je mozne sa este prehadzovat medzi skupinami?
Moja otazka je zatial ciste teoreticka...
Za odpoved dakujem...
P'M.

PoslaťNapísal: Uto Mar 02, 2010 7:03 pm
od FeroG
Otazka sa tyka realneho prehadzovania sa medzi skupinami alebo toho, co je v AISe ? Lebo k zrealizovaniu zmien v AISe som sa este nedostal (a asi ani tak skoro nedostanem, lebo vsetko ine ma vacsiu prioritu).

Pokial ide o realny presun medzi skupinami (napr. z B do A alebo z B do C alebo cosi podobne), tak je to teoreticky mozne, no nie je to preferovane. Nasim cielom je, aby ste cas na cviceni vyuzili s maximalnou pridanou hodnotou. Ak tomu presun vie pomoct, nemozeme byt proti. Dalsou situaciou moze byt necakana zmena, v dosledku ktorej cas cviceni nevyhovuje.