Zmena skupiny

Moderátor: FeroG

<<

Charlien

Poslať Uto Feb 16, 2010 8:54 pm

Zmena skupiny

Zdravím všetkych presunuchtivých ľudí, ktorí ma v asie presunuli do inej skupiny ....konkretne som sa zo skupiny A dostala do skupiny C bez toho aby som o tom vôbec vedela. Skúste si presúvať ľudí,ktorým sa potom neprekrýva rozvrh.. sorry, nedokážem byť na vacerých miestach súčasne. Keby niečo presunula som sa späť...:)
<<

FeroG

Poslať Uto Feb 16, 2010 9:04 pm

Nie celkom rozumiem k akym presunom doslo. Nie je mi zname, ze sa realizovali nejake presuny (okrem par presunov zo skupiny B do skupiny C, ktore este neboli zachytene na stranke PAZ).

Chcem upozornit, ze to, co je v AISe, nie je platne (i ked som zistil, ze niektori cviciaci si vytlacili prezencku podla AISu). Plati to, co je na stranke PAZu. Neskor (asi koncom tohto tyzdna alebo pocas buduceho) skusim dat aj informacie v AISe do stavu kompatibilneho s realitou.
<<

Charlien

Poslať Uto Feb 16, 2010 9:51 pm

Ďakujem za rýchlu odpoveď... :) Len mi už to aisovanie ide na nervy :shock: Celý týždeň som strávila riešením prekrývajúcich sa predmetov...
<<

PainMaster

Poslať Uto Mar 02, 2010 2:17 pm

Tieto zostavenia skupin su konecne? Alebo je mozne sa este prehadzovat medzi skupinami?
Moja otazka je zatial ciste teoreticka...
Za odpoved dakujem...
P'M.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

FeroG

Poslať Uto Mar 02, 2010 7:03 pm

Otazka sa tyka realneho prehadzovania sa medzi skupinami alebo toho, co je v AISe ? Lebo k zrealizovaniu zmien v AISe som sa este nedostal (a asi ani tak skoro nedostanem, lebo vsetko ine ma vacsiu prioritu).

Pokial ide o realny presun medzi skupinami (napr. z B do A alebo z B do C alebo cosi podobne), tak je to teoreticky mozne, no nie je to preferovane. Nasim cielom je, aby ste cas na cviceni vyuzili s maximalnou pridanou hodnotou. Ak tomu presun vie pomoct, nemozeme byt proti. Dalsou situaciou moze byt necakana zmena, v dosledku ktorej cas cviceni nevyhovuje.

Späť na PAZ1b

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť