Stránka 1 z 1

Prihlasovanie do skupín PAZ1b 2010

PoslaťNapísal: Uto Feb 02, 2010 3:30 pm
od FeroG
Prihlásiť sa do študijných skupín je možné prostredníctvom formulára:
http://web.ics.upjs.sk/paz/PAZ1bCvicenia/Registracia

Skupiny nie sú nijako obmedzované (napr. študijným odborom). Pre každú zo skupín je zatiaľ známy termín cvičení a "hlavný" cvičiaci. Ďalšie informácie budú známe počas budúceho týždňa. V prípade nerovnomerného vyváženia skupín (počet študentov) budú realizované "vyrovnávacie presuny" - konkrétne osoby budú kontaktované mailom alebo osobne počas prvého týždňa semestra. Nie je možné absolvovať teoretické cvičenia v jednej skupine a praktické v druhej.

Registrácia sa týka aj osôb predbežne prihlásených do skupiny E kvôli aktualizácii kontaktných údajov. V prípade špeciálnej skupiny E sa termín teoretických cvičení dohodne individuálne.

PoslaťNapísal: Pia Feb 05, 2010 2:48 pm
od zt
na webstranke PAZ-u sa napisu studenti v jednotlivych skupinach az ked kazdy posle formular alebo posupne?

PoslaťNapísal: Pia Feb 05, 2010 3:28 pm
od mirak
citaj:
http://web.ics.upjs.sk/paz/PAZ1bCvicenia/Registracia píše:Zoznam osôb v jednotlivých skupinách bude priebežne aktualizovaný na podstránke s rozdelením študentov do študijných skupín.

PoslaťNapísal: Pia Feb 05, 2010 4:08 pm
od zt
ja citam ale aktualizaciu som nezaznamenala :-) som cakala odpoved skor od cloveka co to vybavuje

PoslaťNapísal: Pia Feb 05, 2010 4:28 pm
od FeroG
Kazde vyplnenie formulara je zaznamenane. Zatial sa zaregistrovalo malo ludi, tak som to nedaval do web. Najblizsi update spravim (asi) v pondelok.

PoslaťNapísal: Pon Feb 08, 2010 11:01 am
od FeroG
Zoznam je uz aktualizovany ...

PoslaťNapísal: Pon Feb 08, 2010 9:43 pm
od Aries
Ako je to s AISom? Mame brat do uvahy, co je tam uvedene? Alebo sa to riesi ciste cez tuto registraciu? Lebo niektore predmety mam v rozvrhu skaredo rozhadzane a vznikli mi "diery", kde by som asi len sedel na chodbe a cakal. Tak by som si to rad poprehadzoval...

PoslaťNapísal: Pon Feb 08, 2010 9:48 pm
od FeroG
Pokial ide o PAZ1b, tak plati registracia a nie to, co je v AISe - podobne ako tomu bolo pri PAZ1a. Po zaciatku semestra (mozno) upravime rozvrhove priradenie v AISe, tak aby odzrkadlovalo realnu situaciu.