Projekty

Moderátor: FeroG

<<

FeroG

Poslať Pia Apr 04, 2008 6:03 pm

Projekty

Na stránku som pridal predbežný návrh realizácie projektov. Keďže ide o trochu netradičnú formu projektov a tiež malý experiment, som otvorený ku komentárom (a čakám) z vašej strany. Najmä, aby sme čím skôr vyladili podmienky projektu (termíny, bodové ohodnotenia, ...)
<<

Dante

Poslať Ned Apr 06, 2008 7:09 pm

Moze mat jeden projekt viac ludi ako myslim v zmysle ze tu istu temu ?
<<

FeroG

Poslať Ned Apr 06, 2008 7:12 pm

Jednu ulohu moze mat len jeden clovek. Uloh v ponuke je dost a ak by bolo malo, mozem pridat ...
<<

FeroG

Poslať Ned Apr 27, 2008 9:23 am

Na web priebezne pridavam doposial prijate projekty.

Otazka: je treba termin na odovzdanie projektov posuvat (z objektivnych dovodov) ? Termin na oponentske posudky sa totiz bude posuvat urcite, kedze ten by mal byt az po odprezentovani projektov.

Prezentacie projektov zatial planujem spravit pocas niekolkych cviceni (1-3 projekty na cvicenie). Moze sa zacat uz utorok 29.4. (tabula) a 6.5. (projektor alebo tabula). V pripade velkeho zaujmu o utorok 29.4. mozem na cvicenie doniest aj projektor. Kazdopadne poprosim riesitelov projektov, aby dali vediet, kedy a v akej forme (tabula/projektor) chcu prezentovat.
<<

Azteq

Poslať Ned Apr 27, 2008 10:34 am

FeroG píše:Na web priebezne pridavam doposial prijate projekty.

Otazka: je treba termin na odovzdanie projektov posuvat (z objektivnych dovodov) ? Termin na oponentske posudky sa totiz bude posuvat urcite, kedze ten by mal byt az po odprezentovani projektov.

Prezentacie projektov zatial planujem spravit pocas niekolkych cviceni (1-3 projekty na cvicenie). Moze sa zacat uz utorok 29.4. (tabula) a 6.5. (projektor alebo tabula). V pripade velkeho zaujmu o utorok 29.4. mozem na cvicenie doniest aj projektor. Kazdopadne poprosim riesitelov projektov, aby dali vediet, kedy a v akej forme (tabula/projektor) chcu prezentovat.

no ja mam uz pripravenu aj kratku prezentaciu na slajdoch, takze rad by som projektor
<<

Skorpikon

Poslať Ned Apr 27, 2008 6:34 pm

Ja by som ešte bol za posunutie termínu na odoslanie. Aspoň o taký týždeň. Jak sa snažím, tak sa snažím no nechce mi nič fungovať. Tak toť môj dôvod.
>>Skorpikon<<
<<

Azteq

Poslať Ned Apr 27, 2008 6:35 pm

Skorpikon píše:Ja by som ešte bol za posunutie termínu na odoslanie. Aspoň o taký týždeň. Jak sa snažím, tak sa snažím no nechce mi nič fungovať. Tak toť môj dôvod.

:(
kludne sa pytaj pomozeme...
v skole, ICQ, forum...nevidim v tom problem
<<

Skorpikon

Poslať Ned Apr 27, 2008 6:40 pm

No ja mám úlohu o tom zbere jabĺk. Ale tá idea čo je akože riešenie mi nejako nepomohla. Problém mi je jasný ale ako to naprogramova´t tak to mi jasné nie je.
Problém je asi taký. Je Farmár ktorý chce pozbierať jablká. Jablká padajú zo stromu v nejakých časových intervaloch. Farmár chytí jablko ak ku nemu stihne prísť. Farmár má nejakú rýchlosť ktorou sa pohybuje. Hoď dajaký nápad. Ako a čo. Je tam ešte aj ten kúzelný vzorček. Je tam že jablká treba nejako usporieadať a potom riešiť najdlhšiu rastúcu postupnosť.
>>Skorpikon<<
<<

Azteq

Poslať Ned Apr 27, 2008 6:41 pm

Skorpikon píše:No ja mám úlohu o tom zbere jabĺk. Ale tá idea čo je akože riešenie mi nejako nepomohla. Problém mi je jasný ale ako to naprogramova´t tak to mi jasné nie je.
Problém je asi taký. Je Farmár ktorý chce pozbierať jablká. Jablká padajú zo stromu v nejakých časových intervaloch. Farmár chytí jablko ak ku nemu stihne prísť. Farmár má nejakú rýchlosť ktorou sa pohybuje. Hoď dajaký nápad. Ako a čo. Je tam ešte aj ten kúzelný vzorček. Je tam že jablká treba nejako usporieadať a potom riešiť najdlhšiu rastúcu postupnosť.

fiha zaujimavy problem si si vybral...
no budem o to premyslat a pozriem sa na to :)
<<

FeroG

Poslať Ned Apr 27, 2008 9:18 pm

Takze posunul som terminy o 1 tyzden. Avsak ak uz mate projekt hotovy, poslite ho. Rovnako ak chcete prezentovat projekt uz teraz v utorok, tak samozrejme mozete. A aby ludia dodrziavajuci terminy nevysli "naprazdno", tak vcas (vzhladom na povodne terminy) odovzdane projekty budu ocenene premiovymi bodmi (cim blizsie k povodnemu terminu, tym viac).

Späť na PAZ1b

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia