posledna prednaska 4.3.2008

Moderátor: FeroG

<<

Azteq

Poslať Uto Mar 04, 2008 8:40 pm

posledna prednaska 4.3.2008

na poslednej prednaske sme rozoberali nejaky alogoritmus z 60tych rokov. Bolo to nieco o stabilnom priradeni. Chcem otvorit diskusiu o tom, aky ma vyznam ucit sa take algoritmy.

Podla mojho nazoru to bolo zaujimave, ale miestami som mal pocit, ze dost veci , ktore sa spominali, boli proste zbytocne. Ano pochopil som o com v nom ide, na co je dobry, ale ta hlbkova analyza? Ved tym veciam,hlavne co sa tyka efektivnosti(casovaj a este jednej), skoro nikto nerozmumi ako presne funguju... teda bolo to tam zbytocne kompikovane
Samozrejme spominany princip algoritmu sa mi pacil, je to celkom pekna vyzva naprogramovat,ale niekdy som stracal ucelnost toho algoritmu...a este jedna vec, vela slajdov v podstate o tom istom dookola:(

tolko zatial moje postrehy....hlavne chcem rozvynut o tom diskusiu

Azteq
<<

FeroG

Poslať Str Mar 05, 2008 10:59 pm

Ja sa k otvorenej diskusii casom vyjadrim blizsie (na fore alebo na cviceni). Mozno trochu v inom kontexte. Mozem Ta ale uistit, ze o tomto (detaily obsahu PAZ) sa diskutuje aj na "druhej strane". Urcite by ste sa mali k teme vyjadrit. Vase nazory sa urcite nestratia, resp. budu posunute v istej forme dalej a podrobene "analyze".

Aktualna otazka je vsak nasledovna: Comu by sme sa mali venovat na najblizsom cviceni (cviceniach) ? Viete sformulovat nejake konkretne otazky ? Ide hlavne o to, ze pri tychto temach je dost problem (aspon pre mna) vygenerovat ako-tak pochopitelnu odpoved na polozene otazky bez pripravy.
<<

Azteq

Poslať Str Mar 05, 2008 11:21 pm

FeroG píše:Ja sa k otvorenej diskusii casom vyjadrim blizsie (na fore alebo na cviceni). Mozno trochu v inom kontexte. Mozem Ta ale uistit, ze o tomto (detaily obsahu PAZ) sa diskutuje aj na "druhej strane". Urcite by ste sa mali k teme vyjadrit. Vase nazory sa urcite nestratia, resp. budu posunute v istej forme dalej a podrobene "analyze".

Aktualna otazka je vsak nasledovna: Comu by sme sa mali venovat na najblizsom cviceni (cviceniach) ? Viete sformulovat nejake konkretne otazky ? Ide hlavne o to, ze pri tychto temach je dost problem (aspon pre mna) vygenerovat ako-tak pochopitelnu odpoved na polozene otazky bez pripravy.

ja som na tom asi podobne, neviem k tomu nagenerovat otazku, lebo ma to skoro vobec nezaujalo. Ta cas co ma zaujala tu som v celku pochopil. Mozno skor budeme diskutovat na cvikach o tom , lebo pripravit si otazku neviem
<<

gursky

Site Admin

Poslať Ned Mar 09, 2008 10:35 am

Stabilne manzelstva sa daju pekne vyuzit v socialnych sietach semantickeho webu :).

Pocul som aj o projekte v Japonsku kde si ludia naklikaju do mobilu ze aki su oni a ake maju poziadavky o inych a ked idu po ulici dvaja ludia ktori sa k sebe hodia tak im obom zapipa telefon a oni sa mozu zacat spoznavat.

Späť na PAZ1b

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia