Problemy s rozvrhom, kde to riesit?

<<

alef0

Site Admin

Poslať Pia Sep 11, 2009 12:11 am

Ak mas moznost vyberu, tak sa mozes zapisat kam len chces.

Lenze neraz sa stava, ze malo popularne cvicenia (piatok o piatej) maju 3 ludi, zato paralelne cvicenie napr. v stredu o desiatej ma 35 studentov - co zrejme povedie k tomu, ze sa kapacity vybalansuju (a cviciaci ma na to pravo, hlavne v pripade pocitacovych cviceni).

Nie je ani vylucene, ze v pripade extremne maleho poctu (tri je podla mna taky pocet) sa moze cvicenie po dohode "zrusit" a zlucit s inym, co v slusnej spolocnosti sa dohodne v prvy tyzden a v neslusnej prejavi v studentovom rozvrhu bez dohody :-)

Historka z natacania: pravidelne sa stava v letnom semestri, ze na programku je alokovanych vela cviceni, ale kedze studenti poumieraju v zimnom semestri, tak sa ukaze, ze na praktickom cviceni je presilovka cviciacich (1 vs 2) a teda nastavaju presuny a zlucovania.

Treba sledovat rozvrh. Ina historka z natacania: presne vcera som zlucoval teoreticke cvicenia z PAZ1c na jediny termin, pretoze neexistoval ani dovod, ani kapacita, ani tradicia na dve teoreticke cvicenia.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

Aries

Poslať Pia Sep 11, 2009 11:43 am

Dakujem vsetkym za informacie a pomoc, nejak sa uz teda zariadim :)

Teraz mi uz ostava len vyriesit tu Aktivnu ucast na vedeckom podujati, ktovie co to hlada v mojom zozname predmetov... Snad sa kvoli tomu nebudem musiet nahanat po studijnom :?

A ak si mozem dovolit este jednu silne OT otazku na alefa: si/ste (neviem s kym mam tu cest, ospravedlnte prosim neznalost prvaka :)) z Tahanoviec? Videl som par krat na DC HUBe tento nick.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
Predchádzajúci

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť