Problemy s rozvrhom, kde to riesit?

<<

Aries

Poslať Sob Sep 05, 2009 8:27 pm

Problemy s rozvrhom, kde to riesit?

Zdravim, tak som opat tu, tentokrat uz ako student :)
Mal by som jednu otazku ohladom rozvrhu... Zistil som totiz, ze mam dve cvicenia naraz, co by som asi nezvladal navstevovat bez nadprirodzenych schopnosti :)
Koho kontaktovat, mal by som napisat na ui@upjs.sk? Alebo sa na to vykaslat a pockat kym sa to "vyriesi same"? :)

Potom by som mal este otazku ohladom prihlasovania sa na rozvrh, pridal som si telesnu, ale je cervena, asi sa treba prihlasit do rozvrhu... Chapem to spravne? A ak sa da prihlasovat, mozem to iste robit aj s povinnymi predmetmi? Ten moj rozvrh ma totiz velmi netesi, rozhadzany v priebehu celeho dna, ak by sa to dalo dat bez tych medzier, potesil by som sa.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

JorgenStrule

Poslať Ned Sep 06, 2009 4:43 pm

ano, ja som sa to kedysi davno tiez snazil riesit, ale uz na to nemam nervy, takze pockaj kym sa to nevyriesi same - popripade ak je vas viac, co mate podobne problemy s rozvrhom, treba navstivit studijneho poradcu (na studijnom s rozvrhom velmi neobstojite - poslu vas spät na fakultu)...

ale skus este pockat kym sa nezacne semester, vtedy sa to zvykne vsetko zazracne vyriesit
<<

alef0

Site Admin

Poslať Pon Sep 07, 2009 9:40 am

JorgenStrule radi dobre.

Studijny poradca (pre jednoodborovych Bc.: doc. Andrejkova, pre viacodborovych doc. Krajci) . Kedysi bola v studijnom poriadku klauzula, ze student ma pravo na to, aby sa mu nekryli Ackove predmety a Bckove v standardnom vybere, ale po centralizacii tento odsek vypadol.

Pred zaciatkom semestra zvykne byt chaos, lebo ludia sa este len zapisuju na predmety a stavaju sa nedopatrenia, ktore sa casto vyriesia az v prvom tyzdni.

Su to cvicenia, ktore su k Ackovym, B-ckovym alebo C-ckovym predmetom?
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

Aries

Poslať Pon Sep 07, 2009 1:24 pm

Obe cvicenia su Ackove...
Sranda je v tom, ze jeden z tychto predmetov su Logicke obvody, ktore by mali mat podla studijneho planu jedno cvicenie za tyzden. Hned za tymito dvoma kryjucimi sa predmetmi mam vsak opat Logicke obvody s tym istym vyucujucim, takze je zrejme ze jedno z toho je tam navyse.

Inak pytal som sa na to Semanisina pocas tych uvodnych dni, takze snad o tom niekto vie a nezabudne na to :) Akurat som vtedy nedostal konkretnu odpoved (on toto asi neriesi), tak preto som sa pytal este tu.
Ide o to ze este nemam zapisanu telesnu do rovrhu, a nechcem to tam davat kym neviem co sa este zmeni. Ale este je trochu casu, takze pockam.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

zt

Poslať Pon Sep 07, 2009 4:41 pm

Riesenie

si prvak na informatike a prekryvaju sa ti programovanie a logicke obvody? ak ano tak na to mam vysvetlenie
<<

BeBe

Poslať Pon Sep 07, 2009 4:43 pm

No pokial viem tak telesna sa zapisovala stylom ze student prisiel na katedru telesnej vychovy (na medickej) a tam boli na stole papieriky so sportom a casom a student sa zapisal do zoznamu a bolo. Neviem ci uz zacali pouzivat AIS. Pokial ich nikto nedonuti tak ho urcite nezacali pouzivat :-P.
<<

zt

Poslať Pon Sep 07, 2009 4:52 pm

ano cez ais aspon mne sa to podarilo
<<

Aries

Poslať Pon Sep 07, 2009 10:52 pm

Re: Riesenie

zt píše:si prvak na informatike a prekryvaju sa ti programovanie a logicke obvody? ak ano tak na to mam vysvetlenie

Presne tak, v pondelok rano... Ake je to vysvetlenie? :)
<<

gursky

Site Admin

Poslať Uto Sep 08, 2009 7:53 am

prihlasovanie na rozvrh

v AISe sa mozes prihlasovat na rozvrhove akcie. Cize ak mas viac moznosti, prihlas sa na tu, ktora ti vyhovuje, pokial to umoznuje aktualne zaplnenie kapacity miestnosti
<<

Aries

Poslať Str Sep 09, 2009 11:31 pm

Re: prihlasovanie na rozvrh

gursky píše:v AISe sa mozes prihlasovat na rozvrhove akcie. Cize ak mas viac moznosti, prihlas sa na tu, ktora ti vyhovuje, pokial to umoznuje aktualne zaplnenie kapacity miestnosti

Tak som sa na ten svoj rozvrh pozeral a vidim, ze vacsina predmetov vela moznosti nema... Posledny stlpec v tabulke pri prihlasovani na rozvrh je "Skupina", predpokladam spravne ze sa musim drzat tej svojej? (cista informa, lb)
+este doplnujuca otazka, aky je rozdiel medzi "1lb1" a "1lb2"?
<<

Aries

Poslať Str Sep 09, 2009 11:54 pm

No a teraz uz nechapem vobec... Zjavila sa mi v C predmetoch "aktivna ucast na vedeckom podujati", to co je? :shock: Nic som si nezapisoval, predtym tam nebola... A nejde zrusit, nastastie ju nemam nikde v rozvrhu... WTF?
<<

bwpow

Poslať Štv Sep 10, 2009 11:44 am

Re: prihlasovanie na rozvrh

Aries píše:aky je rozdiel medzi "1lb1" a "1lb2"?

Ziadny, prvaci su rozdeleni na dve skupiny, lebo je ich prilis vela, takze si mozes zapisat cvicenia bud jednej alebo druhej skupiny. Pripadne si mozes zapisat cvicenia aj s inou skupinou, ak ide o ten isty predmet. Ja som napriklad chodil na cvicenia z diskretnej s MG, pritom som bol cisty I.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

Aries

Poslať Štv Sep 10, 2009 1:48 pm

A nevadi, ak by som sa prihlasil na cvicenie, kde su napriklad traja ludia? Bude sa vobec take cvicenie robit? Vidim totiz zopar takych terminov, len nerad by sa napchal niekam, kde si to akurat skomplikujem...
Uz som asi otravny, ale tak snad mi to na uvod odpustite :)

Inak tie kriziace sa cvicenia kvoli ktorym som to zakladal uz su vyriesene, len sme boli vsetci informatici prihlaseni na jedno cvicenie navyse, aj to tam svietilo cervenym. Odhlasil som sa z toho blbeho terminu a je to snad uz v poriadku.
<<

bwpow

Poslať Štv Sep 10, 2009 2:14 pm

Aries píše:A nevadi, ak by som sa prihlasil na cvicenie, kde su napriklad traja ludia? Bude sa vobec take cvicenie robit?

Podla mna mozes, lebo ked uz je to cvicenie vypisane, tak by sa malo konat. Ale ktovie, mozno by sa mal vyjadrit niekto skusenejsi.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

zt

Poslať Štv Sep 10, 2009 11:13 pm

Na tie logicke obvody budeme chodit podla mna len raz, ze nie na obidve. Niektori na jedno a niektori na druhe. Musia to nejak zosuladit. V pondelok je volno takze, v piatok na prednaske sa mozeme opytat ze ako to bude, urcite sa to vyriesi tak aby kazdy mohol chodit na vsetky cvika co ma absolvovat. Inak v ais-e to je cervenym aj ked to mam v rozvrhu a pise tam ze 2C+2P a potom ze 1C+1P tak asi aj to bude problem.
Ďalší

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť