hodnotenia dip&bc

<<

PainMaster

Poslať Str Máj 21, 2014 1:15 pm

hodnotenia dip&bc

Zdravim,
Neviem, ci je to len moj problem a mozno ma taky problem viac ludi, tak pisem na forum.
Chcel by somvediet, kedy by mal veduci prace a oponent zverejnit posudok. O 2 dni mam byt pripraveny odpovedat na otazky ktore nemam.
Zaujimalo by ma, ci nieje fer mat neaky termin aj na toto, ked uz bol tak striktny termin na odovzdavanie...

Ps: dufam, ze mi toto nezhorsi hodnotenie :P
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

FeroG

Poslať Str Máj 21, 2014 1:41 pm

Re: hodnotenia dip&bc

PainMaster píše:Chcel by somvediet, kedy by mal veduci prace a oponent zverejnit posudok.

Interny deadline na vypracovanie posudkov na diplomovky bol 20.5.2014. Predpokladam preto, ze posudky uz existuju. Neviem vsak, ci ich vidis v AISe (netusim, ako je tam nastavene zverejnovanie posudkov) - je dost mozne, ze existuju len v printovej podobe (bol si dnes na sekretariate UINFu?). Niektori posudzovatelia posudky zasielaju studentom aj mailom ihned po vyhotoveni (ale to nie je ich povinnost). Posudky sa vyhotovuju v 3 vyhotoveniach - 2 x pre komisiu (so znamkou) a 1 x pre studenta (bez znamky).

PainMaster píše:Ps: dufam, ze mi toto nezhorsi hodnotenie :P

Pises, akoby take nieco sa niekedy stalo...
<<

PainMaster

Poslať Str Máj 21, 2014 2:45 pm

Bol som teraz a zajtra okolo obeda uz bude :D
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

mirak

Poslať Pia Máj 30, 2014 12:04 am

tak nejak stale nemam posudok od oponenta. printova verzia na sekretariate tiez nie je (aspon v utorok nebola) a pani na sekretariate povedala, ze sa pokusi oponenta "dokopat" k aktivite. a nejako nic. mam cakat a dufat, ze sa to v AISe objavi skor ako v nedelu vecer?

//edit: uz mam :)

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia