workshop

Moderátor: FeroG

<<

FeroG

Poslať Pia Máj 17, 2013 4:47 pm

Re: workshop

Na dnesnom cviceni skupiny A sa dohodlo, ze workshop zacne o 9:00. Miesto konania sa upresni neskor. Na workshope je nateraz naplanovana jedina tema a to je KMP - to je totiz jedina tema, ktora ostala podla niektorych studentov skupiny A nejasna (aj vdaka tomu sme si mohli dovolit skratit dnesne cvicenie skupiny A - ostatne skupiny, kde riesili ulohy z minulych rokov, z domacich zadani, ci v ramci planov na cvicenie mozu zavidiet :-)...; aspon som mal dnes moznost navstivit cvicenia skupin B a C).

Ak studenti z inych skupin maju navrh na nejake dalsie temy alebo neuspesne riesene ulohy (napr., ktore neboli riesene na cviceniach, alebo boli na domacich zadaniach, ci na testoch z minulych rokov), ohlaste ich prosim vopred.
<<

Katka

Poslať Sob Máj 18, 2013 11:26 am

na workshop sme planovali aj to dynamicke programovanie nie? preto sme to aj nespominali na cviceniach vcera... tak som to pochopila ja teda.
<<

FeroG

Poslať Sob Máj 18, 2013 11:39 am

Katka píše:na workshop sme planovali aj to dynamicke programovanie nie? preto sme to aj nespominali na cviceniach vcera... tak som to pochopila ja teda.

OK, tak sa mozeme pozriet aj na dynamicke programovanie. Kedze ste sa vcera na cviceni na to nepytali (a ani predvcerom to nikto nepriniesol ako nejasnost), usudil som, ze v medzicase sa to podarilo vsetko pochopit. Skoda, mohli sme vyuzit cas vcerajsieho cvicenia na to, aby sme sa pozreli na ulohy z dynamickeho programovania.
<<

Dominika

Poslať Pon Máj 20, 2013 6:00 pm

Ja sa zajtra urcite zucastnim workshopu a podla mna aj vacsina to uz berie ze sme sa v piatok dohodli ci ? ... Moze to byt o 9:00 ?? a v akej ucebni ? Dakujem.
<<

FeroG

Poslať Pon Máj 20, 2013 6:10 pm

Dominika píše:Ja sa zajtra urcite zucastnim workshopu a podla mna aj vacsina to uz berie ze sme sa v piatok dohodli ci ? ... Moze to byt o 9:00 ?? a v akej ucebni ? Dakujem.

Ano, to co sa dohodlo v piatok plati. Workshop bude zajtra o 9:00. V akej ucebni este neviem s urcitostou povedat. V AISe som rezervoval P/05 (P/04 aj P/03 su v tom case obsadene). Neviem kolko ludi sa chysta na workshop (doposial o workshopy nebol velky zaujem), takze P/05 by mohla stacit. Ak by ludi bolo viacej, uz na miestne skusime pohladat volnu miestnost. Ak nebude nic volne pocitacove, tak zoberieme klasicku ucebnu a pojdeme na notebookovy rezim.

Pre zabezpecenie efektivnosti priebehu workshopu odporucam doniest si konkretne otazky na riesenie (ak ich mate milion, skuste z nich vybrat par najdolezitejsich, aby to nedopadlo tak, ze spisete cely milion otazok a nebudeme ich mat ako doniest do skoly...). Aktualne som nastaveny tak, ze sa mame pozriet na KMP a dynamicke programovanie.
Predchádzajúci

Späť na PAZ1b

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť