5. zadanie

Moderátor: FeroG

<<

katkaL

Poslať Pia Mar 29, 2013 9:40 pm

Re: 5. zadanie

Dobry den,
ja sa chcem spytat, ci tie necierne smuhy okolo buniek su tam dane schvalne? :D Kedze potom mi metoda zaratava aj kazdy zhluk smuh pri bunke ako dalsiu bunku. A este sa chcem spytat, ci mozme menit metodu jePixelBunky?
<<

FeroG

Poslať Pia Mar 29, 2013 9:58 pm

katkaL píše:a sa chcem spytat, ci tie necierne smuhy okolo buniek su tam dane schvalne?

Okrem velkych buniek tam nie je nic schvalne.

katkaL píše:Kedze potom mi metoda zaratava aj kazdy zhluk smuh pri bunke ako dalsiu bunku. A este sa chcem spytat, ci mozme menit metodu jePixelBunky?

Ako pises, tie smuhy su okolo buniek, t.j. su castou buniek samotnych. Takze by nemal byt problem zaratat ich k tym bunkam, okolo ktorych su (mozno len na okrajoch buniek bolo malo fluorescencnej latky :-) ).

katkaL píše:A este sa chcem spytat, ci mozme menit metodu jePixelBunky?

Ak si myslis, ze ti to pomoze vyriesit ulohu, tak pokojne. Co si pamatam, tak doposial ziaden z uspesnych riesitelov nepotreboval tuto metodu upravovat.
<<

katkaL

Poslať Pia Mar 29, 2013 10:09 pm

Ok, ale len pre istotu, okolo tych buniek su aj smuhy, ktore su uplne oddelene od bunky? Aspon sa mi to zdalo, ked som to pozerala blizsie.
<<

FeroG

Poslať Pia Mar 29, 2013 10:14 pm

Smuhy by nemali byt nikdy oddelene od bunky. V podstate bunka je nejaka suvisla oblast pixelov, pre ktore plati, ze jePixelBunky je true.
Predchádzajúci

Späť na PAZ1b

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť