Statnicove predmety z informatiky

<<

kubo

Poslať Pon Nov 12, 2012 5:02 pm

Statnicove predmety z informatiky

Neviete mi povedat z ktorych predmetov sa statnicuje na informatickych bakalarskych statniciach ? Pripadne kde to mozem najst ?

Na webe upjs som nasiel len, ze statnica pozostava z programovych a pocitacovych systemov plus formalnych modelov vypoctovych precesov A alebo B, ake predmety sa za tym skryvaju ?
<<

mirak

Poslať Pon Nov 12, 2012 9:50 pm

Re: Statnicove predmety z informatiky

vsetko je v aise. vyhladaj si tie statnicove predmety v registri predmetov. tam su aj "nieco" ako otazky k statniciam
<<

Aries

Poslať Pon Nov 12, 2012 10:34 pm

Len by som dodal, ze nie je vhodne spoliehat sa vylucne na sylaby, ktore sa daju najst v AISe. Ja som tak spravil a na statniciach ma prekvapila otazka z tem z algebry 2, ktora v sylaboch vobec nebola spomenuta. Ked sme sa na to pytali, odpoved bola v zmysle, ze by sme to aj tak mali vediet. Takze odporucam sa aspon zbezne pozriet na vsetky dolezite predmety, aj keby v sylaboch nebola spomenuta ziadna tema, ktora sa v nich preberala.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

FeroG

Poslať Pon Nov 12, 2012 10:44 pm

Aktualny stav je taky, ze bakalarske statnice maju 2 casti: ustnu ("z informatiky") a pisomnu ("z matematickych zakladov a teoretickej informatiky"). Pokial ide o tu "z informatiky", zrebuju sa 2 otazky, kazda z inej kopky. V prvej kopke su otazky z programovani (PAZ1a, PAZ1b) a databaz. V druhej kopke su otazky z operacnych systemov a pocitacovych sieti.
<<

kubo

Poslať Uto Nov 13, 2012 4:41 pm

dakujem velmi pekne za odpovede :-)

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť