EvoPlayer

<<

pripomienka

Poslať Pon Okt 15, 2012 9:44 pm

Re: EvoPlayer

Hmm, vraj existuje konvertor videa z eva do ineho formatu... aspon podla sekcie recording converter http://evo.caltech.edu/evoGate/Document ... index.html

a dokonca na upjs... poznate niekto ?

https://vk.upjs.sk/~voyager/ffmpeg/
<<

FeroG

Poslať Pon Okt 15, 2012 9:55 pm

pripomienka píše:Hmm, vraj existuje konvertor videa z eva do ineho formatu

Konvertovat data z EVO-formatu na iny format je mozne cez EVO player. Dovod, preco sa tak nedeje, je jednoduchy - vysledkom bude len jeden videostream. Pri prezerani videozaznamu z prednasky je vsak vhodne vediet sa prepinat medzi slajdami a "eclipse" - teda medzi 2 streamami. Samozrejme je tu moznost video zostrihat (v kazdom okamihu zobrazovat len to, co je relevantne) - to by vsak bola extremne casovo narocna cinnost s nizkym benefitom.
<<

Carry

Poslať Uto Okt 16, 2012 12:27 pm

V prvom rade Dakujem za namahu.
Stiahol som si celu 2 prednasku, vsetky subory do jedneho priecinka spolu s .evo, spustil evo prehravac, dal file otvoril dany .evo file(paz1a-prednaska2) .....(rozpisal som krok po kroku aby ste videli ze som to urobil podla pokynov :) ) a spustilo mi to znova prednasku v passive mode ......takze predsa tam bola nejaka chyba a moj 32 bit OS a 32 bit verzia Javy za nic nemoze :D ..tak dufam ze chybu coskoro odstrania
Este raz dakujem
<<

FeroG

Poslať Uto Okt 16, 2012 12:48 pm

Moznost stiahnutia suborov pre "offline" prehravanie samozrejme nechcelo vyriesit problem spustenie starej verzie aplikacie VIEVO (=passive mode). Malo to byt len riesenie na problem s online prehravanim (kedy sa subory stahuju na pozadi pocas prehravania, co pri pomalsom pripojeni moze sposobit "sekanie").
<<

Carry

Poslať Uto Okt 16, 2012 4:32 pm

vidite to ma vobec nenapadlo...uz ked som uvidel ten passive mod myslel som ze to bude o tom istom s tymi istymi chybami, no nenapadlo ma ze kedze mam celu prednasku/kontext/material na disku, tak nema vlastne ani ake data tahat :D . takto mi ten passive mod nevadi .....mne treba len tie 2 prednasky a ostatne uz budem pritomny .....tak velka vdaka za ochotu a namahu a hor sa do dobiehania teda :)
<<

FeroG

Poslať Štv Okt 18, 2012 9:45 am

Uz je dostupna aj podpora pre 64bitovu Javu:

OpenGL detekcia je opravena takze EVOPlayer by mal korektne fungovat na vsetkych platformach. Ak by sa vyskytol nejaky problem, zmazte .EVOPlayer adresar z domovskeho adresara a taktiez vycistite Java cache (ako vycistit Java cache: http://evo.caltech.edu/evoGate/Document ... index.html). Potom skuste spustit prehravac znova.
<<

Carry

Poslať Štv Okt 18, 2012 11:20 am

funguje to, no musel som vycistit Java chache ...vdaka :)
Predchádzajúci

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť