Jediny student na predmete

<<

Aries

Poslať Uto Jan 10, 2012 6:44 pm

Jediny student na predmete

Vsimol som si ze na predmete som zapisany ako jediny student... Moze sa stat, ze by sa predmet zrusil a nevyucoval? Resp. ako sa potom riesia take situacie? Aj by som si ho odpisal a dal nieco ine, lenze je to za 6 kreditov a potrebujem ich. Ak by som ich mal nahradit inymi predmetmi, musel by som asi polepit nejake veci, ktore ani nechcem a mozno mi nebudu sediet do rozvrhu... Ako sa take situacie riesia? Moze sa stat ze predmet zrusi? Alebo budem sam chodit na dvojhodinove cvicenie aj prednasku? :) Btw, jedna sa o fyziku pre informacne technologie.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

Kapko

Poslať Uto Jan 10, 2012 10:26 pm

Re: Jediny student na predmete

Ja som mal mat tak zapisanu Logiku teraz v zimnom semestri kde som mal byt sam. Krajci vravel nieco v zmysle, ze sam prednasky a cvicenia nemozem mat, ze je take nariadenie. Navrhol ale, ze sa to mozem ucit sam a ak by mi nebolo nieco jasne, ze mozme mat konzultacie a potom spravim skusku. Nakoniec sme tam ale boli na predmete traja, cize sa islo normalne. Najlepsie spravis, ked sa to spytas rovno vyucujuceho predmetu.
<<

alef0

Site Admin

Poslať Str Jan 11, 2012 12:48 pm

Re: Jediny student na predmete

Myslim, ze je hrube pravidlo, ze minimalne traja -- ale spytaj sa vyucujuceho. Na SW projekte boli 2 studenti, ale viem si predstavit, ze pre ineho prednasajuceho sa robit predmet pre jedneho neoplati.
Lorem ipsum dolor sit amet.

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť