Prestup

<<

pripomienka

Poslať Pia Nov 04, 2011 3:45 pm

Prestup

Dobry den. Chodim na Fei TUKE do prveho rocnika na Informatiku. Je mozne prestupit z TUKE na UPJS? Ak ano za akych podmienok? Dakujem.
<<

PainMaster

Poslať Pia Nov 04, 2011 3:54 pm

Re: Prestup

pripomienka píše:Dobry den. Chodim na Fei TUKE do prveho rocnika na Informatiku. Je mozne prestupit z TUKE na UPJS? Ak ano za akych podmienok? Dakujem.

Myslim, ze si musis dat prihlasku na upjs do prveho rocnika a niektore predmety sa ti mozno uznaju. No popravde, ja som studoval predtym FIIT a radsej som si spravil vsetko este raz, kedze uroven na upjs je niekde uplne inde :)

PM.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

Aries

Poslať Pia Nov 04, 2011 4:08 pm

Najlepsie bude asi zacat od prveho rocnika ako ostatni "novi" studenti, ak by si chcel spravit nejaky prestup a zacat rovno ako druhak, musel by si dobiehat prilis vela predmetov aby to bolo nejak rozumne zvladnutelne... Tie rozdiely medzi TUKE a UPJS su dost velke (pozri si studeijne plany), musel by si asi dobiehat vsetku prvacku matiku a dalsie predmety, co je uz celkom dost prace.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

PainMaster

Poslať Pia Nov 04, 2011 4:18 pm

Na druhu stranu, hned v prvom rocinku zistis, ze si spravil dobre :)
(ak to budes zvladat).

<<

alef0

Site Admin

Poslať Sob Nov 05, 2011 6:40 pm

Spytam sa kompetentnej osoby (studijne oddelenie) a napisem nazor v pondelok.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

pripomienka

Poslať Pia Nov 11, 2011 10:14 am

dakujem
<<

guest126

Poslať Pia Nov 11, 2011 4:24 pm

PM píše:...

Vyskusaj aspon Prahu a potom vrav (ak to budes zvladat :P). Nie je dobre zit v omyle..

:)
<<

PainMaster

Poslať Pia Nov 11, 2011 7:44 pm

guest126 píše:
PM píše:...

Vyskusaj aspon Prahu a potom vrav (ak to budes zvladat :P). Nie je dobre zit v omyle..

:)

haha, rovno moze neaky blbec napisat, ze mam skusit harvard a nemam zit v omyle xD Nerob zo seba blbca radsej.

<<

Aries

Poslať Pia Nov 11, 2011 7:50 pm

Podla mna by sa mali zrusit vsetky skoly a nechat len jedna najlepsia na svete. A bolo by po problemoch.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

guest126

Poslať Sob Nov 12, 2011 1:55 am

PM píše:haha, rovno moze neaky blbec napisat, ze mam skusit harvard a nemam zit v omyle xD Nerob zo seba blbca radsej.

To si napisal preto, lebo si myslis, ze vies toho viac ako ja alebo ze si mudrejsi ako ja. Myslis si, mysli si... :) Btw, Praha je za rohom.

Mne pride blbe (z mojho pohladu ako studenta VS porovnavat VS a riesit ich uroven. Som na to svojej, alebo som spokojny alebo nie som a odidem. Ak nie som a neodidem, mrham svojim zivotom..) Mozno z pohladu nejakeho maturanta to ma zmysel riesit... Ale ked si myslis, ze dobre vyznie, ak niekto chce ist na vysoku skolu a ja mu poviem, dobre urobis (ak to budes zvladat) lebo urovnou smie niekde inde ako ostastne, tak by to nezaposobilo na mna dobre.

Ja si myslim, ze na dobrej skole nemusia o urovni skoly vraviet jej samotni studenti ani ucitelia. Co bolo aj jedna z veci, ktora by strasne vadila v KE, ze o urovni skoly vraveli len ucitelia a studenti (najcastejsie tvojim stylom) a pritom bezni ludia ba ani studenti infomratiky nevedeli, ze sa da na UPJS studovat informatika (neviem, ci s to zmenilo) ale asi nie, kde sa v studentoch pestuje take povedomie a vravia take veci.
<<

PainMaster

Poslať Sob Nov 12, 2011 10:18 am

guest126 píše:
PM píše:haha, rovno moze neaky blbec napisat, ze mam skusit harvard a nemam zit v omyle xD Nerob zo seba blbca radsej.

To si napisal preto, lebo si myslis, ze vies toho viac ako ja alebo ze si mudrejsi ako ja. Myslis si, mysli si... :) Btw, Praha je za rohom.

Mne pride blbe (z mojho pohladu ako studenta VS porovnavat VS a riesit ich uroven. Som na to svojej, alebo som spokojny alebo nie som a odidem. Ak nie som a neodidem, mrham svojim zivotom..) Mozno z pohladu nejakeho maturanta to ma zmysel riesit... Ale ked si myslis, ze dobre vyznie, ak niekto chce ist na vysoku skolu a ja mu poviem, dobre urobis (ak to budes zvladat) lebo urovnou smie niekde inde ako ostastne, tak by to nezaposobilo na mna dobre.

Ja si myslim, ze na dobrej skole nemusia o urovni skoly vraviet jej samotni studenti ani ucitelia. Co bolo aj jedna z veci, ktora by strasne vadila v KE, ze o urovni skoly vraveli len ucitelia a studenti (najcastejsie tvojim stylom) a pritom bezni ludia ba ani studenti infomratiky nevedeli, ze sa da na UPJS studovat informatika (neviem, ci s to zmenilo) ale asi nie, kde sa v studentoch pestuje take povedomie a vravia take veci.

OMG, ty kecas take bludy xD
1. Kto ma teda hovorit o urovni na skole ked nie ti, co tu uroven vedia porovnat?
2. Nikto nevravel, ze spravi dobre. Ja som vravel, ze ak sa nato uz da, tak podla mna nebude lutovat. (podla vlastnych skusenosti)
3. Mozes vediet 'viac' ak tak velmi chces, ale primitivom to ocividne nepomaha...

plx, dont waste my time...
PM.

<<

Billy

Poslať Sob Nov 12, 2011 10:33 am

guest126 píše:... Mne pride blbe (z mojho pohladu ako studenta VS porovnavat VS a riesit ich uroven. Som na to svojej, alebo som spokojny alebo nie som a odidem. Ak nie som a neodidem, mrham svojim zivotom..) ...

1. nechapem zmyslu tej casti vety, co som vyznacil
2. kto tu zacal niekoho s niekym porovnavat??? ty si zacal pokial viem
3. Praha NIE je za rohom
4. asi vies, ze informatika(ako veda) nie je ako informatika(ako softverove inzinierstvo)
Why do Java programmers wear glasses? They don't C# :)
<<

guest126

Poslať Sob Nov 12, 2011 12:34 pm

Hm.. ja si svoje skromne obhajim :)

Billy píše:2. kto tu zacal niekoho s niekym porovnavat??? ty si zacal pokial viem

PainMajsterr píše:No popravde, ja som studoval predtym FIIT a radsej som si spravil vsetko este raz, kedze uroven na upjs je niekde uplne inde

Rovno v druhy prispevok tuna. Stale som ja zacal, pokial vies? Prosim, skus si cele vlakno precitat znova. Preklep opraveny v prispevku.

PainMaster píše:. Kto ma teda hovorit o urovni na skole ked nie ti, co tu uroven vedia porovnat?
Uroven MFF spominaju povacsine siroka verejnost studenti informatiky z inych skor. Vo vyssich rovnikoch uz ani nepocujem slovo matfyzak, co pre mna velmi pozitivne. V nizsich rocnikoch som ziskal averziu voci tomu slovu.

Ale ocividne si chytrejsi, ja trepem bludy a som primitiv. Sice mne take spravanie pride ubohe ale .. pekny den prajem :)
<<

guest126

Poslať Sob Nov 12, 2011 12:38 pm

Neupravim, lebo v tu nemam button Edit..

guest126 píše:Mne pride blbe (z mojho pohladu ako studenta VS porovnavat VS a riesit ich uroven. Som na to svojej, alebo som spokojny alebo nie som a odidem. Ak nie som a neodidem, mrham svojim zivotom..)

Veta. Lepsie by sa to dalo napisat takto: Som na skole. Na skole som spokojny alebo nie som. Ak nie som spokojny, tak z tej skoly odidem. Ak spokojny nie som, a napriek tomu z tej skoly neodidem, potom mrham svojim zivotom.
<<

Aries

Poslať Sob Nov 12, 2011 1:01 pm

Spokojnost nie je vzdy vyjadritelna jednou booleanskou premennou.
Ja by som to skor vyjadril ako "som dostatocne spokojny aby som ostal" alebo "som dostatocne nespokojny aby som odisiel".
Ďalší

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť