Java - prenost double

<<

alef0

Site Admin

Poslať Str Sep 07, 2011 11:42 am

Re: Java - prenost double

Ja si myslím, že toto je zase prezlečená debata o výpadoch typu ,,keď nevieš X, nie si v mojich očiach pravý informatik ". Tých oblastí je strašne veľa a ja si myslím, že je veľmi jednoduché pwnovať druhého a dvíhať si vlastné ego tým, že začnem klásť ,,elementárne otázky" z oblasti, ktorá je ,,predsa nutná."

Škola môže niečo dať do sylabov, ale to, že sa tomu študent vyhne, alebo na to zabudne po X rokoch, z nej nemusí robiť biednu vec. A z toho človeka už vôbec nie.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

PainMaster

Poslať Str Sep 07, 2011 12:52 pm

bwpow píše:Najvacsi osobny fail je predpokladat, ze niekto bude garantovat cokolvek za niekoho ineho.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

guest126

Poslať Str Sep 07, 2011 2:12 pm

bwpow píše:Najvacsi osobny fail je predpokladat, ze niekto bude garantovat cokolvek za niekoho ineho.

Hej, tak potom naco su skoly, certifikaty, vodicaky.. Nie je rozumne cakat, ak niekomu poviem pouzi obycajny binarny vyhladaci strom alebo neser sa s tym a daj tam nederministicky konecny automat tak by som ocakaval, ze viac nebude treba vysvetlovat o co ide niekomu s nejakym papierom.

Prezentuje sa schopnost riesit problemy.. Mna by podobne prekvapilo, teda prekvapilo ma, keby mi kompilator nedal warning.. A ked uz by som zistil ze nieco zle, tak implicitna konverzacia by bola prva vec, ktora by ma bola napadla a som si isty, ze nie iba mna. Preto mi prislo divne, ze student, ktoreho tu vsetci chvalia polozil taky dotaz.. Preto ma napadlo, ze nieco bolo asi zanedbane, ked taky student polozil taky dotaz..

Tak jak by mal zakladna skola garantovat, ze clovek je scitat 2 cisla... Neviem, asi divne uvazujem a nechapem, k comu su skoly a papiere.
<<

PainMaster

Poslať Str Sep 07, 2011 2:56 pm

guest126 píše:Hej, tak potom naco su skoly,

nikoho nevyhodili z prace..
guest126 píše: certifikaty,

tesar sa neutol..
guest126 píše: vodicaky..

a nieto este aby sa vyskytli havarie na cestach...

guest126 píše:Tak jak by mal zakladna skola garantovat, ze clovek je scitat 2 cisla...

..nie, zakladna skola, tak ako aj akykolvek iny kurz ponuka studentom a teda vseobecne kazdemu moznost NIECO sa naucit a zdokonalovat. Urcite nieje zarukou, ze si odnesies vsetko co ti kurz da a to bezohladu nato, o ktorom odvetvi sa bavime. Clovek by mal byt sam sebe panom a taketo vyroky uz pripominaju diktatorske rezimy...

guest126 píše:Neviem, asi divne uvazujem a nechapem, k comu su skoly a papiere.

myslim si, ze divne uvazuje vacsina populacie a k comu su skoly nechapu dokonca ani mnohi, s ktorymi ju navstevujem, ci navstevoval som...
Odporucam precitat si knihu "Tatjana Kopřivová, Pavel Kopřiva a další-Respektovat a být respektován" :)

PM.

<<

guest126

Poslať Str Sep 07, 2011 3:12 pm

Potom k comu su skusky a statnice, ked nic negarantuju?
<<

PainMaster

Poslať Str Sep 07, 2011 3:26 pm

guest126 píše:Potom k comu su skusky a statnice, ked nic negarantuju?

nieje pravda ze nic.. garantuju, ze v ten cas si na danu otazku zodpovedal spravne... no velmi dobre si sa spytal.. k comu to je? :)

<<

Azteq

Poslať Str Sep 07, 2011 5:25 pm

pekny sitkom :) diky

a preto sa oplati chodit na ics forum :)
<<

stitched

Poslať Ned Sep 11, 2011 8:45 pm

more flames, more fun :D
<<

JorgenStrule

Poslať Uto Sep 27, 2011 11:25 am

to tu uz skutocne nikto nic negarantuje? :D

inac, take diskusie by sa mali zamykat automaticky po prvom flame prispevku...
<<

bwpow

Poslať Uto Sep 27, 2011 9:49 pm

JorgenStrule píše:to tu uz skutocne nikto nic negarantuje? :D

inac, take diskusie by sa mali zamykat automaticky po prvom flame prispevku...

Som proti. Mozno sa to na prvy pohlad nezda, ale aj take flame diskusie casto obsahuju vela zaujimavych informacii. A ako bonus prinasaju hory zabavy. Cize som maximalne za presunutie do samostatneho vlakna, ak sa paralelne riesi aj povodny problem, pripadne kludne sa mozu ponechat v originalnom, ak sa uz problem vyriesil.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

Aries

Poslať Uto Sep 27, 2011 10:26 pm

A trollovia by boli hladni.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
Predchádzajúci

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť