Zapis - nevyhovujuci termin

<<

Aries

Poslať Sob Aug 20, 2011 2:54 am

Zapis - nevyhovujuci termin

Nedavno som zistil, ze zapis na studium je v pre mna dost nevyhovujucom termine, a tak som pisal na studijne, ci sa to nejak odlozit alebo vybavit skor. Nikto ma vsak uz dva dni neodpoveda, co najskor uz potrebujem riesit veci a neviem ako na tom vlastne som, tak sa chcem spytat:
1. Neviete, kedy by mi mohli odpovedat, resp. kam napisat, aby som sa dockal odpovede co najskor? (zatial som pisal tete Ivete Sovakovej)
2. Neriesili ste uz niekto nieco podobne, resp. neviete, ako je to s nezapisanim sa v riadnom termine? On je tak blbo rozsahu par hodin pocas jedneho dna, ak si niekto vykruti krk pocas cesty tam, tak snad musi byt nejaka druha moznost na zapis.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

mirak

Poslať Sob Aug 20, 2011 10:34 am

Re: Zapis - nevyhovujuci termin

riesil som to iste a dohodol som sa s tetami zo studijneho, ze pridem na zapis neskor s inym rocnikom, potrebovali ale vediet presny datum kedy pridem, napis tete Pivarnikovej, ona ma na starosti nas odbor
<<

Azteq

Poslať Uto Aug 30, 2011 10:43 am

presne tak , najprv ries problemy s pani Pivarnikovou ta man nastarosti informatikov a je celkom ochotna :) a cita maily
<<

JorgenStrule

Poslať Uto Sep 27, 2011 11:20 am

teta Pivovarnikova je proste super! :D

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť