AIS2 - Portal - predmety, kredity

<<

stitched

Poslať Uto Jan 05, 2010 12:55 pm

AIS2 - Portal - predmety, kredity

som prvak na UPJS,

ide letny semester a aby som mal dost kreditov (pokial viem tak potrebujem 30 za semester, t.j. 60 kreditov za rocnik) tak som si chel zapisat telesnu ... ok ...

Kód:
Evidencia štúdia | Štúdium, zápisné listy, ... | Zápis predmetov, kredity | Prdať odporúčaný predmet

tam som nasiel
    cečkový Telesna II pre letny semester
    bečkovy Fyzika pre Informatikov pre letny semester

moj prvvy problem je ze som zistil ze sa to teraz neda pridat, mam ist teda na studijne nech mi to tam pripisu aby som si mohol dat telesnu do rozvrhu alebo sa to uvolni po skuskovom obdobi

druha otazka: musim si dat zapisat aj fyziku?
<<

mirak

Poslať Uto Jan 05, 2010 2:38 pm

v aise ked si najdes SPrava datumov akcii zistis odkedy dokedy je co povolene...doplnujuci zapis pre letny semester zacina 8.2.
co sa tyka fyziky...my sme mali v lete fyziku povinnu aj so skuskou, neviem ako v zime...ak to budete mat rovnako ako my, tak si to daj, su to tzv. kredity zadarmo...hlavne v pripade ze celkovy pocet kreditov mas menej ako 60 (kedze neviem ako menili kreditove hodnoty, ked spravili z fyziky beckovy predmet)
<<

stitched

Poslať Uto Jan 05, 2010 5:53 pm

thnx :) s telesnou budem mat 61 kreditov takze je to v suchu.
<<

Aries

Poslať Uto Jan 05, 2010 6:45 pm

Pokial sa dobre pamatam, 30 kreditov za semester je "stadnardny pocet", nie nutny... Myslim ze ti staci 40 kreditov za jeden rocnik, co bohate prekracujes uz s povinnymi predmetami (ktore spravit musis).
Aby som dokoncil cely bakalarsky stupen, musis nazbierat 132 kreditov. Ak davam blbe cisla, opravte ma, nie som si celkom isty. Ale 30 kreditov za semester kazdopadne nie je povinnych.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

mirak

Poslať Uto Jan 05, 2010 7:21 pm

180 kreditov musis ziskat na ziskanie bc., t.j. musis zneuzivat aj beckove aj ceckove predmety na ich ziskanie (su tam nejake minima, neviem presne cisla)...40 kreditov je na prelezenie do druheho rocnika..a 61 kreditov je ...malo...ak ich ziskas vsetky, tak v pohode, ale zadne vratka v kazdom pripade treba mat pootvorene
<<

Aries

Poslať Uto Jan 05, 2010 7:40 pm

Aha, fakt je to 180, nasiel som to aj v informacnom onom co sme dostali na zaciatku roka :) Este by ma zaujimalo, odkial som vytiahol tych 132 bodov, vobec nikde sa to nespomina :D
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln

Späť na Poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť