PHP programátor a Správca siete

<<

bwpow

Poslať Pon Júl 23, 2012 1:59 pm

PHP programátor a Správca siete

Aktualizovaná pracovná ponuka: http://www.sageteam.eu/praca.pdf
Vhodná aj pre študentov a absolventov bez praxe.

Ak ste mi napísali na môj osobný email a neodpísal som Vám, tak prosím napíšte ešte raz, tentoraz na adresu praca@sageteam.eu. Na osobný email som už viacmenej rezignoval (a to ani nie som na facebooku).
Naposledy upravil bwpow dňa Štv Aug 30, 2012 10:25 am, celkovo upravené 2
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

PainMaster

Poslať Štv Júl 26, 2012 10:12 am

Re: PHP programátor

bwpow píše:Pre našu spoločnosť hľadám PHP programátorov, či už na plný alebo polovičný úväzok. Logické, samostatné myslenie podmienkou.
Neponúkame žiadne benefity, možnosť kariérneho rastu a ani mladý dynamický kolektív. Na druhú stranu, robíme na zaujímavých projektoch, ktoré majú hlavu aj pätu a reálne nasadenie. Nenechávame si klientami skákať po hlave a nie sme hnaní peniazmi, ale hlavne túžbou mať kvalitné a obľúbené produkty, takže svet sa nezrúti ak sa nestihne nejaký deadline. Ak ťa láka robiť pre veľkú nadnárodnú firmu, alebo sa niekde zakopať a v pohode sa flákať, tak táto práca nie je pre teba. Ak však hľadáš pohodové prostredie bez hierarchie, elitárstva a jemných melódií, tak poď k nám.

Ak ťa ponuka zaujala, tak napíš na skupka@sageteam.eu.

jemne melodie si zabil :)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!

Späť na Hľadáme/ponúkame

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť