Brigáda PHP + MySQL + JS

<<

bwpow

Poslať Str Jún 29, 2011 4:16 am

Brigáda PHP + MySQL + JS

Hľadám nejakého študenta na leto (jul, august), ktorý by bol ochotný a schopný popracovať na nejakých menších php+mysql projektíkoch. Plat je 12 EUR/hod. Treba vedieť pomerne dobre PHP, MySQL a aspoň nejaké základy javascriptu, keď treba niečo automaticky refreshovať a podobne. Nejde o verejné webstránky, ale skôr o rôzne intranetové veci a je ich viac. Tu je zopár príkladov projektov, ktoré už horia:

a) Webova tabulka
V jednej fabrike potrebuju evidovat pocet vyrobkov vychadzajucich zo strojov. Momentalne na to maju excel tabulku, co je mega fail. Cize by bolo dobre spravit web rozhranie, kde by sa tie udaje vkladali obsluhou (pomerne jednoducha vec -> vybrat stroj -> zadat pocet vyrobkov dokopy, zadat pocet chybnych vyrobkov podla jednotlivych typov chyb v tabulke). To vsetko pchat do mysql databazy. Z toho by sa potom robil report, ktory by sa zobrazoval na monitoroch vo vyrobnej hale. Tu vizualizaciu urobim ja, akurat potrebujem niekoho, kto by spravil web rozhranie.

b) Evidencia karticiek pre galeriu
V galerii budu rozdavat vernostne karticky, ktore budu mat vytlaceny ciarovy kod a za ne potom dostanu zakaznici zlavu. Jednotlive prevadzky raz za cas donesu pozbierane karticky spravcovi galerie a ten im vyplati nejaku ciastku za tie karticky. Treba teda urobit system, ktoreho sucastou je web rozhranie, v ktorom bude mozne definovat jednotlive prevadzky, naimportovat zoznamy platnych kodov (tie budu posielat z tlaciarne, kde karticky budu tlacit v nejakom dohodnutom formate), pozerat si nejake prehlady a statistiky a hlavne moznost pomocou citacky ciarovych kodov tie nacitavat do systemu a priradzovat jednotlivym prevadzkam (pripadne zahlasit, ak je kod neplatny alebo uz pouzity). O systemove veci sa postaram, len potrebujem niekoho, kto k tomu spravi web rozhranie.

c) Web stranka na planovanie akcii pre rozne podniky
V galerii, ale nie len v nej, je vela podnikov, ktore si navzajom zabezpecuju rozne sluzby. Ak je napriklad akcia v bowlingu, tak v PFC pripravia jedlo. Cize treba spravit web stranku, kde by si jednotlivi prevadzkovatelia mohli udrziavat agendu o tom, aka sa robi akcia, kto su dodavatelia a podobne informacie. Potom by bolo mozne filtrovat jednotlive akcie a robit prehlady. Je to cele vymyslene a je presna specifikacia, akurat to treba nakodit. Opat teda ide o web.

To je len zopar z projektov. Poziadavky su aj na dalsie (cela kopa), takze by sa plat mesacne mohol vysplhat na nejakych 1000 eur az 1400 eur ak sa bude vsetko stihat odovzdavat. Vzdy ide o taketo mensie, oddelene weby, nikdy nie o nejake komplexne systemy. Ak je sucastou projektu nejaka komunikacia s hardverom, o to by som sa staral ja, takze ide len a len cisto o php nad nejakou databazou, vacsinou mysql.

Ak mate zaujem, tak mi napiste na skupka@sageteam.eu. Pripadne pripojte aj nejaku ukazku webov (alebo niecoho v php), co ste uz robili, pripadne pripojte nejaky zdrojak na posudenie stylu.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

PainMaster

Poslať Str Jún 29, 2011 9:37 pm

Re: Brigáda PHP + MySQL + JS

sakra, pustil by som sa do niecoho, ale mam strach ze moj low php skill bude megafailovejsi ako excel tabulka xD
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

bwpow

Poslať Str Júl 06, 2011 3:09 am

Re: Brigáda PHP + MySQL + JS

Uz je to neaktualne.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity

Späť na Hľadáme/ponúkame

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť