Minibrigáda: L2TP v linuxe a OpenWRT balíky

<<

bwpow

Poslať Uto Máj 11, 2010 3:10 am

Minibrigáda: L2TP v linuxe a OpenWRT balíky

Súrne zháňam niekoho, kto by mi vedel nakonfigurovať L2TP server v linuxe (pravdepodobne kombinácia programov openswan + xl2tpd, ak iné, tak musia existovať oficiálne balíky pre OpenWRT). Potrebujeme rozbehat autentizáciu WinCE 5.0 oproti Linux serveru, pričom WinCE klienty budú mať zdieľaný kľúč, čiže žiadne certifikáty ani nejaká zložitá správa účtov. Viac klientov s rovnakým kľúčom, každý s pevne nastavenou IP, nič viac. Ponúkaná čiastka 35,- EUR.

Ďalej zháňam niekoho, kto vie, alebo je ochotný sa naučiť, robiť balíky pre OpenWRT. Potreboval by som spraviť bash skript (alebo makefile, cmake, čokoľvek), ktorý by som spustil, ten by skompiloval môj program na danú platformu a zabalil do balíku. Závislosti nie je potrebné riešiť, o tie sa postarám ručne. Išlo by konkrétne o platformu http://backfire.openwrt.org/10.03/ar71xx/ a zariadenie UBNT Routerstation Pro (viem zapožičať). Ponúkaná čiastka 35,- EUR, resp. až 50,- EUR, ak to bude premakané a nebudem sa s tým musieť priveľmi babrať aj keď bude na svete novšia verzia OpenWRT.

Ak máte záujem, píšte sem alebo na skupka@sageteam.eu.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

bwpow

Poslať Pia Máj 14, 2010 11:14 am

Prve uz je neaktualne, ale ta druha vec stale plati.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity

Späť na Hľadáme/ponúkame

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť