Naprogramovanie triedy v C++ (MinGW32 pod Windows)

<<

bwpow

Poslať Ned Sep 21, 2008 7:08 am

Naprogramovanie triedy v C++ (MinGW32 pod Windows)

Ponukam 1000,- Sk v cistom cloveku, ktory mi naprogramuje nasledujucu triedu v C++, konkretne pre MinGW32 pre Windows:

Ma ist o triedu, ktora dostane v konstruktore ako parameter nazov spustitelneho programu (konzoloveho) a parametre. Ten nasledne s danymi parametrami spusti a presmeruje na seba standardny vstup a vystup (stdin, stdout a stderr) daneho programu. Dalej ma obsahovat verejne metody std::string readline(int *errorCode); a int writeline(std::string text,int *errorCode);, kde int errorCode je chyba pri vykonavani (hodnoty necham na vas, len nech su vsetky kladne a 0 znamena uspesne vykonanie a nech su tam obsiahnute vsetky mozne stavy). Destruktor ma spusteny proces zabit, ak este bezi.

Zopar podmienok:
    metody readline a writeline musia byt blokujuce
    kym readline blokuje, moze byt zavolana writeline (bude volana z ineho vlakna)
    metody, konstruktor a destruktor nesmu vyhodit vynimky, vzdy sa musia ukoncit korektne
    trieda musi byt thread-safe, teda ziadne staticke premenne a metody
    nevyzadujem komentare ani ziadne specialne odsadzovanie
    musi to byt robustne, nesmie to v ziadnom pripade zhodit program, z ktoreho je trieda volana
    ziadne warningy pri kompilacii s -Wall
    kompatibilne s Windows 2000 a vyssie

To je asi vsetko. Pracu odhadujem max na 1 hodinku pre cloveka, ktory je v programovani pre Windows zbehly. Som prilis lenivy si ten priklad z MSDN upravit sam 8) A dajte si zalezat, vysledok bude zakomponovany do programu sireneho zdarma pod GNU GPLv3, takze bude kazdemu na ociach :) Ak to niekto stihne pocas nedele 21.9.2008, tak prihodim dalsich 500,- Sk.

Zaroven by som potreboval jednoduchy programcek v Qt (alebo skor radu). Ak v tom niekto robite, tiez sa ozvite.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

bwpow

Poslať Ned Sep 28, 2008 4:50 am

Ponuka este stale plati. Nasiel som aj program, ktory toto presne implementuje (http://www.codeproject.com/KB/dialog/quickwin.aspx) a ma aj zdrojaky. Medzi nimi sa nachadza subor Redirect.cpp, ktory obsahuje presne taku triedu, ktoru pozadujem. Akurat sa to neda skompilovat pod MinGW32. Ak by sa nasiel niekto, kto by mi tuto triedu opravil tak, aby isla skompilovat pod najnovsim stabilnym MinGW32, tak si moze zarobit tisicku (sice nic moc, ale aj tak potesi). Ponuka plati len do konca septembra.

Po tomto datume si nainstalujem Visual C++ Express a skompilujem si to do DLLka, ale presne tomuto som sa chcel vyhnut :( Z Win32 API sa mi zdviha zaludok, ach, zlaty prehladny GNU/Linux.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity

Späť na Hľadáme/ponúkame

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť