Volley Team Prirodovecke dni

<<

ado21

Poslať Štv Apr 17, 2008 10:26 pm

Volley Team Prirodovecke dni

Ahoj,

zo sportov mam najradsej volejbal. Bolo by mozno na prirodovecke sportove dni zostavit nejake volejbalove muzstvo/zenstvo a ja/mix?

Minuleho roku sa mi nepodarilo. Ale ak to teraz vyjde tak budem velmi rad, ak by nahodou.
<<

pripomienka

Poslať Štv Apr 17, 2008 11:48 pm

Ja pripominam ze si s adom21 velmi rada zahram :lol: volejbal
<<

ado21

Poslať Pia Apr 18, 2008 1:29 am

Prijemnu zabavu gratis

Nocna hodina ale budis.

Je mi z toho zle. Mam vlastny nazor, nebojim sa ho prezentovat, nikoho neurazam (umyslne urcite nie, sorry ak mal niekto taky pocit). Nemam na to dovod. Nemam cas na to a taky koho som aj mohol ma vobec nezaujima.

Snazim sa pomoct, diskutovat, ucit sa. A tu niektore invidua sa zacnu do mna navazat. Nechapem preco, co som im urobil. Skakat po hlave mi nikto nebude. Nesklopim usi a nepoviem, ok, mate pravdu. Asi to Vam vadi, ze nie som ako vy a nerobim vy. Nedrzim hubu a krok. Na zakladnej som mal par takych spoluziakov, co mi toto robli a ledva strojarne skoncili, vygumovane hlavy a alkoholici alebo su nejaki huluci. Kopu mali pripomienok. Ale v nicom neboli lepsi ja. Keby aspon fyzicky. Ale stale skakali, chceli sa bit a ked som sa postavil tak do uteku.

A toto iste citim tu, skryvate sa neviem co, co bojite sa, nemate odvahu sa ukazat? Pripada mi to presne tak isto. Tu nejaky skvarka ado21 stupidity is infinite, admina ani nehne, pohoda.
Predpokladam, ze asi ucastnici tohto fora, uz maju titul alebo aspon chodia na vysku. Ale fakt mi pripominaju tych zo zakladnej skoly. A s druhymi zo zakladnej skoly (partia moja) som bol skoro majster Slovenska vo volejbale, cele Slovesnko vedelo, ze my alebo VK Presov. A to sme hrai volebaj iba 2,5 roka. Vsetci ostatni v lige hrali 5 rokov.

Tamtym, teda predpokladam, ze aj Vam je toto thread na perfektnu zabavu. Fakt neviem, komu co urobil... Toto bolo moje prve forum, tak na druhom som mal obavy ze ako co bude, ale je to uplne nieco ine. Nikto nikoho neuraza, nasiel som si tam priatelov, vymenili ICQ, kecame v pohode, sem-tam nieco spolu riesime. A tu ma idu ukamenovat. Neviem, ak je toto inteligencia slovenska, tak je mi z toho smutno.

Snazim sa mat kazdeho rad, ved kazdy ma pravo zit a pravo na slobodu. Niekedy som si myslel, ze som nieco viac ako nejaky hlupy bezdomovec. Ale mi doslo ze som taky isty a mam presne take iste pravo na zivot ako ten najposlednejsi bezdomovec.

Som takmer nevytocitelny Dokaze ma iba vytocit, ak nietko ublizuje slabsiemu, ak si ludia ublizuju (to ma uz ani nevytaca, iba je mi z toho smuto). Mal som rotwailejra. Uzasny pes. Pochopil som, ze mam taku povahu ako ten pes. Je to nazlatsi pes na svete, pokial ho nenastvete. Vtedy uz iba rychlo preskocit najblizsi plot inak... Ak niekto ublizuje slabsiemu, tak budem za toho slabsieho bojovat celymi silami (samozrejme, ak bude rad, ak nebude chciet tak nie, pochopil som, ze nema vyznam ludi do niecoho nutit pokial to nechcu. Fakt, strata casu). Ide o zivot, a zivot ma pre mna najvacsi zmysel. Potom ma vedia vytocit mantaci, kt. su na miestach profikov a sa hraju na takych profikov ze... A taky ludia jak ti zo zakladnej, nespravili nic, vo vsetkom som lepsi, ale pod(domyslite si nieco neslusne) nonstop. A ked sa postavim a pridem k nim tak sa zacnu triast. Sorry, netacaju ma az tak ze by som ich otrieskal o zem, lebo ovela viac mi je z nich zle, tak radsej idem prec.

Kurt Cobian: Radsej byt nenavideny za to co som, ako byt milovany za to, co niesom.

Tak sorry ze som stale sam sebou a nememin masky jak na beziacom pase.

Tymto som aj stratil poslednu nadej tu. Tak prosim admina, aby dali na nick ado21 ban a nikdy ho nezrusili. Ak treba niekomu nieco poslat, tak prosim povedzte, poslem. Je mi z tohto fora zle.
<<

ChickenKK

Poslať Pia Apr 18, 2008 10:33 am

Nechapem

Neviem, možno ma do toho nič nie je, ale som jediný komu ušla pointa?
Resp. jediný neviem o tom čo sa tu deje?
<<

škvarka

Poslať Pia Apr 18, 2008 3:32 pm

farewell

..neomylny hyperclovek zas odchadza... :lol: :?:
zabijem sa, keď som som nesmrteľný??!!

A Farewell to one person...guess who

Späť na Hľadáme/ponúkame

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť