Brigada - Pisanie ovladacov pre GNU/Linux

<<

bwpow

Poslať Sob Jan 12, 2008 8:14 pm

Brigada - Pisanie ovladacov pre GNU/Linux

Crta sa jeden projekt a preto preventivne hladam cloveka, ktory by bol ochotny vytvarac ovladace pre GNU/Linux. Islo by hlavne o IO zariadenia, ku ktorym by existovala dokumentacia a mozno aj nejake uz existujuce ovladace, ktore by ale nesplnali kriteria.

Cena za jeden ovladac by bola 10 000,- az 50 000,- podla narocnosti (pocitane ako 750,- Sk/hod x dohodnuty pocet hodin). Ovladac by ale musel splnat prisne kriteria a prejst prisnou certifikaciou (testovanie stability aj pri nepredvidanych stavoch a zlyhaniach hardveru, prehladnosti kodu, podrobnosti dokumentacie), kedze by bol vyuzivany v leteckom priemysle. Pouzita platforma bude Intel XScale a certifikovany MicroLinux.

Brigada je vhodna len pre ludi, ktori uz maju skusenosti s pisanim ovladacov pre GNU/Linux, dobre ovladaju C a su schopni dodrziavat terminy a vysoku kvalitu kodu a dokumentacie. Ak mate zaujem, poslite na adresu skupka@sageteam.eu email so zoznamom projektov/ovladacov, ktore ste doteraz dokoncili. Zivotopis ma vobec nezaujima.

Na zaver este zdoraznim, ze vyzadujem maximalnu serioznost. Nedodrzanie terminu o kazdy den znamena 33% dole z odmeny. Vzdy dostanete dopredu materialy (pripadne aj hardver) a budete mat 24 hodin na rozmyslenie, ci konkretny ovladac beriete alebo nie. Od momentu uzavretia dohody (a urcenia terminu a ceny) sa ocakava aj jej dodrzanie a za kazdu prekazku (a zdrzanie), na ktoru nasledne narazite, nesiete zodpovednost Vy. Z tejto podmienky neustupim a zdoraznujem ju uz teraz, aby som sa vyhol nedorozumeniam, ako sa mi uz v minulosti zial stalo.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

bwpow

Poslať Ned Jan 20, 2008 8:33 pm

Dakujem vsetkym za odpovede. Kandidata som uz vybral, takze nemusite dalej posielat.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity

Späť na Hľadáme/ponúkame

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť