Miluji te, me VUT

<<

bwpow

Poslať Sob Apr 13, 2013 1:31 am

Miluji te, me VUT

Zvycajne taketo veci na forum nepostujem, ale tento reklamny klip na VUT v Brne ma zaujal vyzdvihovanim nerdstva, ku ktoremu mam tiez blizko. Takze som sa rozhodol s nim s vami podelit: http://www.youtube.com/watch?v=g7b1Y05STiU
Neviem, ako vy, ale keby som bol teraz gymnazista v poslednom rocniku a rozhodoval som sa o buducej skole, takyto klip by ma vedel dost nakusnut.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

kubo

Poslať Sob Apr 13, 2013 10:08 am

Re: Miluji te, me VUT

Pekne pekne, rozhodne to robi dobry dojem zo skoly :-).
<<

guest126

Poslať Štv Apr 18, 2013 6:52 pm

zakulisne info. Okrem ucitelov tam boli vsetko herci a ked potom bola party, ze sa ten klip podaril, tak cela party zvrtla na to, aky ucitel pride na drahsiom aute. Btw, hlavneho herca poznam osobne.
<<

bwpow

Poslať Pia Apr 19, 2013 1:59 am

O tom, ze su to herci, som vobec nepochyboval, ved samotna kvalita spracovania tomu nasvedcuje, ze ide o profesionalnu produkciu. To, ze ucitelia maju na drahe auta je len plus. Je skvele, ze aspon v CR si ucitelov vazia a dostavaju primerane platy, aby si mohli raz za cas dovolit to Ferrari alebo Veyron. U nas by to malo byt tiez tak a taky Fero Galcik by mal prichadzat do skoly kazde rano tiez aspon na nejakom Porsche.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť