Strajk učiteľov

<<

guest126

Poslať Uto Dec 04, 2012 1:27 am

Strajk učiteľov

Ahoj.
Som mimo, nemám presné info, ale prečítal som si, že učitelia začali štrajkovať, čo vnímam ako veľmi super. Pravdupovediac, už som ani neveril, ze sa učitelia niekedy ozvú. Len stále vnímam štrajk materských, základných a stredných škol. Vysoké školy neštrajkujú? Lebo nejako tak laicky vnímam školstvo ako jedno a nemyslím si, že by situácia na vysokých školách bola ideálna.. Ak je pravda, že vysoké školy neštrajkujú práve teraz, ked už veľa učitelov dalo do štrajku veľa nato, aby mohli cuvnúť, tak mi to pride také protekčné a pravdupoviec aj vcelku sebecké a neuvedomelé. Možno aj zbabelé.

Nemyslím konkrétne UPJS, ale fakt všetky VS. Ved tiez patria pod ministerstvo školstva, či nie?
Vdaka za názor, ak sa niekomu chce vyjadriť.
<<

PainMaster

Poslať Uto Dec 04, 2012 9:50 am

Re: Strajk učiteľov

Ahoj,
strajk je dobrovolny a nieje spravne akokolvek niekoho nutit aby zacal/prestal strajkovat. Taktiez to nieje problem len zakladnych a strednych skol. Problem skolstva sa bytostne dotyka kazdeho obcana, ktorym si aj ty ak sa nemylim. A kedze niesi ani dostatocne informovany, tak sa divim, ze mas tolko drzosti hovorit o neakej zbabelosti. Samozrejme, ze sa na strajku zucastnilo aj par ludi z vysokych skol, dokonca mali aj priestor za mikrofonom na namestiach, no niektorym ludom sa strajk nemusi zdat ako spravna cesta, preto si robia svoju pracu.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť