Programovanie v ABAPe

<<

Jan Murin

Poslať Sob Feb 25, 2012 10:16 am

Programovanie v ABAPe

chcem sa spytat, ci ste niekto neboli na tom uvodnom kurze Programovanie v ABAPe v stredu 22.2.2012

lebo som sa rozpraval s jednym clovekom a tak sa mi zda, ze ten ABAP je dost vyuzivany v podnikovej sfere a ze znalost tohto jazyka je ziadana a dobre platena
(a mozno keby som sa s nejakym inym clovekom takto rozpraval napriklad aj o jave, tak by som pravdepodobne dospel k rovnakym zaverom...), ale predsa, je to urcite skvela prilezitost a tych sa treba v zivote chytat ked sa vyskytnu...
a navyse kurzy na programovanie v ABAPe stoja okolo 600 eur 2dnove... a tu je to zadarmo

tak sa pytam vas co ste tam boli, ze ake to tam bolo, ci vam neboli poskytnute nejake materialy na samostudium, ci vas bolo vela alebo malo...
<<

mirak

Poslať Sob Feb 25, 2012 1:01 pm

Re: Programovanie v ABAPe

Je nas tam 20 prihlasenych, co je vela a kvoli tomu sme dokonca rozdeleni na 2 mensie skupiny na obtyzdnovky (co po minule roky nebolo). Nehovoriac o tom, ze z nejakeho neznameho dovodu (masivna kampan na tuke?) sa tam vyrojilo plno ludi z techniky a na zaciatku ludia, ktori mali riadne zapisany predmet nemali ani kde sediet. teda len tak prist sa asi nebude dat, kazdopadne odporucam napisat maila Studenovskemu (alebo mozno lepsie ho rovno navstivit), ktory ti bude vediet dat relevantnejsie informacie...
pripadne stranka predmetu je http://seman.eu/upjs12/ , najdes tam priklady a vsetko potrebne.

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť