UK Government Pushing For 'Trusted Computing'

<<

kiith-sa

Poslať Pon Okt 24, 2011 10:25 am

UK Government Pushing For 'Trusted Computing'

6*9==42
<<

bwpow

Poslať Pon Okt 24, 2011 2:34 pm

Re: UK Government Pushing For 'Trusted Computing'

Je to velmi smutne. Britania sa uz vdaka viacerym zakonom stala krajinou, ktoru sa velmi neoplati navstivit. Aj ked v poslednom case mam pocit, ze zacina dost hrabat celemu svetu.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

StefanPorhincak

Poslať Pon Okt 24, 2011 9:13 pm

:/ Ak mi este niekto povie ze som paranoik tak si vazne pomyslim ze v tom s nimi ide tiez.

Čoskoro sa zobudime v roku 1984, a ten kto si to uvedomi, bude povazovany za teroristu, pedofila pripadne nieco ine co v tej dobe bude letiet...

btw, nejaké matieriály z dnešného bez(a)disu sa nenájdu ?
ak je môj príspevok nezrozumiteľný, dajte vedieť, občas po sebe nečítam...
<<

PainMaster

Poslať Pon Okt 24, 2011 9:15 pm

StefanPorhincak píše::/ Ak mi este niekto povie ze som paranoik tak si vazne pomyslim ze v tom s nimi ide tiez.

Čoskoro sa zobudime v roku 1984, a ten kto si to uvedomi, bude povazovany za teroristu, pedofila pripadne nieco ine co v tej dobe bude letiet...

btw, nejaké matieriály z dnešného bez(a)disu sa nenájdu ?

Co si predstavujes pod materialmi? Ak potrebujes nieco konkretne nieje problem. Ak mas na mysli zaznam, tak tie sa na workshope z pravidla nerobia.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

bwpow

Poslať Pon Okt 24, 2011 9:35 pm

Z dnesneho workshopu:

System, o ktorom som hovoril, je Freenet. Ked ho niekam instalujem, tak nepouzivam velky klikaci instalator, ale radsej jednoduchy balicek, ktory staci niekde v linuxe rozbalit a spustit "./run.sh start". On sa uz potom cely rozbali do aktualneho adresara a beh sa ovlada cez ten skript run.sh. Bezi to dobre pod 32 aj 64-bit systemami, kamarati sa to s Javou od SUNu (teraz uz asi Oracle) verzie 6 aj 7.

Na tie diskusie a subory som pouzival Frost.

Pocitac, ktory som mal, bol Foxconn nT-435. Z SD karty som nabootoval upraveny Tiny Core Linux. Na tahanie dat z iPhonu som pouzil iFuse pouzivajuce libimobiledevice. Na siftovanie kontajnera som pouzil cryptsetup a LUKS.

Ked treba este nejake dalsie informacie, tak staci napisat.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

PainMaster

Poslať Pon Okt 24, 2011 10:03 pm

bwpow, asi nehovorim len za seba, ked ti chcem velmi pekne podakovat za KRALOVSKY workshop :)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

StefanPorhincak

Poslať Pon Okt 24, 2011 11:14 pm

hmm, freenet som z casu na cas pouzival... ale neprebadal som ho cely. Na ten Frost sa pozriem, diky za info. Skoda ze som nebol, bolo by fajn vidiet ako ti to tam bezi vsetko pozapajane. Co uz, mozno nabuduce :)

Dakujem
ak je môj príspevok nezrozumiteľný, dajte vedieť, občas po sebe nečítam...

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť