Analyza I, slajdy od Mojseja

<<

Jan Murin

Poslať Uto Okt 11, 2011 9:12 pm

Analyza I, slajdy od Mojseja

chcem sa spytat ci nemate niekto komplet slajdy k prednaske Matematická analýza I pre informatikov a fyzikov (ÚMV/MAN3a/10) od RNDr. Ivan Mojsej, PhD.

pripada mi to trochu neefektivne celu prednasku nic nerobit len sa krvopotne snazit co najskor opisat slajdy, ak sa vobec stihnu opisat, pricom clovek sa velkou castou sustredi na spravne prepisanie slajdov a nemoze sa potom plne sustredit na pochopenie toho co sa prednasa. Navyse ak si clovek nestihne prepisat slajd, tak sa k nim znova dostane az o 1-2 tyzdne, ked ich prednasajuci zverejni po prebrati tematickeho celku.

Keby som tie slajdy mal vopred uz vytlacene, tak by som na prednaske mal omnoho viacej casu pre pochopenie latky a aj by som si rovno k vytlacenym slajdom mohol pekne a prehladne pridavat komentare a dokazy viet.

konkretne by som potreboval slajdy z tematickeho celku Nekonecne rady, ale najlepsie by bolo keby to bol kompletny subor slajdov z celeho zimneho semestra. Mozno nejaky druhak bude mat... :(

...je poznat na ludoch kto je informatik a ma cit pre efektivitu a kto nie, vid princip PAZka- vsetko je na webe :)
<<

Aries

Poslať Uto Okt 11, 2011 9:21 pm

Re: Analyza I, slajdy od Mojseja

A nebolo by dobre s tym oslovit priamo mistra Mojseja? (nie Brana)
Myslim ze ked sa to takto rozumne vyargumentuje, tak spravi vsetko pre to, aby sa studenti vedeli co najlepsie pripravit a odniesli si z prednasky co najviac. Aspon minimalne z cviceni ktore som s nim mal, mi pripadal ako rozumny clovek s ktorym sa da o takych veciach bavit.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

mirak

Poslať Uto Okt 11, 2011 10:55 pm

ja som po rokoch nadobudol dojem, ze mister Mojsej nema informatikov rad a je pomerne neochotny v takychto veciach...neviem, mozno odkedy ma Phd., tak sa zmenil :) odporucam ale zohnat si/kupit si skripta tety Mihalikovej (ona to ucila predtym a bola celkom fajn, a imho Mojsej ide podla nej)
<<

JorgenStrule

Poslať Sob Nov 19, 2011 5:07 pm

Kedysi davno, nam na cviceni z MAN1a alebo MAN1b zastupoval Mojsej... niekto sa nahodou vtedy zasmial naco on zareagoval tym jeho mrtvolne serioznym pohladom "Vy sa smejete teraz, ale ja sa vam potom budem smiat na skuske." ...a potom som bol spokojny, ze som s nim uz ziadne cvicenie nemusel mat.
<<

Aries

Poslať Sob Nov 19, 2011 7:11 pm

Ja som ho mal na cviceni z analyzy 2, bol to drsnak a mozno obcas az prehnane autortativny, ale celkovo mi pripadal ako ferovy clovek a vedel aj naucit... Nespominam na nom v zlom.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

guest126

Poslať Sob Nov 19, 2011 10:28 pm

Kto by chcel v analyze ziskat vacsi nahlad, citanie tohto by mohlo byt fajn.. http://matematika.cuni.cz/dl/analyza/bo ... uvodce.pdf

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť