Pakistan Bans Encryption

<<

kiith-sa

Poslať Str Aug 31, 2011 5:02 pm

Pakistan Bans Encryption

6*9==42
<<

PainMaster

Poslať Str Aug 31, 2011 8:32 pm

Re: Pakistan Bans Encryption

to je.. to je... ani neviem najst slova.. :/
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

bwpow

Poslať Štv Sep 01, 2011 12:03 am

to je ... nasa buducnost
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

Aries

Poslať Štv Sep 01, 2011 12:31 am

Toto by si snad vlady v zapadnych krajinach nedovolili... Teda aspon nie tak otvorene a v takej miere. Aj ked je jasne, ze uz teraz USA a mnohe dalsie sleduju ludi a chcu ziskat co najviac kontroly. Ale snad nas necaka postapokalypticka cyberpunkova buducnost :)
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

bwpow

Poslať Štv Sep 01, 2011 9:24 am

Alebo skor steampunkova, ked sa pozeram na uroven skol a prevladanie humanitnych predmetov nad prirodovednymi.

Okrem toho, steampunk mam radsej ako cyberpunk :) http://amatoc.com/articles/steampunk
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Sep 01, 2011 12:05 pm

To si musis vypocut Abney Park, prava steampunkova kapela.

Ale tak Pakistan je v tomto ohlade velmi specificky.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

bwpow

Poslať Štv Sep 01, 2011 1:06 pm

Ten Abney Park je luxus. Uz len niekde zohnat flac diskografiu a dlhe jesenne noci sa mozu zacat :)

A teraz k teme. Bojim sa, ze to je vseobecny trend. Spolu s teroristickym brainfuckom a teda potrebou vacsej ochrany to vytvara dost zlu vyhliadku do buducnosti. Preto pokladam za dolezite zacat podporovat a rozvijat technologie, ktore nam umoznia aj nadalej slobodne komunikovat a zdielat informacie. Preto apelujem na vsetkych, ktori maju tu moznost, aby spustili Freenet node vsade, kde sa da. Ja to mam uz rozbehnute na kazdom serveri, ktory je schopny nieco take spustit (java, linka). Aj v tej najhustejsej prevadzke to momentalne produkuje tak 100KB/s oboma smermi, takze az taka hrozna zataz to nie je. Navyse, aj 20GB diskoveho miesta moze pomoct.

Hoci my to tu zatial velmi nevyuzijeme, stale pribudaju dalsie a dalsie krajiny, kde su ludia obmedzovani. Vidiet to aj na diskusiach vo freenete, ktore su kazdym mesiacom zivsie a bohatsie. Mozno to raz budeme potrebovat aj my, preto treba zacat cim skor.

Tu je aj moja starsia prednaska z bezadisu na tuto temu: http://www.bwpow.eu/bezadis3/
<<

PainMaster

Poslať Štv Sep 01, 2011 7:02 pm

Bwpow, velmi zaujimava prednaska.. Nechcelo by sa ti pripravit si nieco aj tento rok na bezadis z tohto sudka, odprednasat a porozpravat sa na temu? Mam pocit, ze by sa nejeden student potesil a takisto predpokladam pestrost otazok, kedze tato tema je den co den aktualnejsia nielen v osobnom a politickom ale aj medialnom svete..
Pouvazuj prosim, dakujem :)
PM.

<<

bwpow

Poslať Štv Sep 01, 2011 8:20 pm

Ak by sa nasla nejaka tema, tak kludne. Rozmyslal som o prednaske stylu "Ako sa ukryt pred systemom, ale aj tak zostat v kontakte", no neviem, ci je to vhodne na bezadis. Skor ako prednaska by to bolo rozpravanie o moznostiach a uvazovanie, ako sa co najlepsie vytratit. Na druhu stranu, diskusia by mohla byt pomerne zaujimava. To je vsak uz workshop forma, nez klasicka prednaska.

Kazdopadne, tento rok som chcel hovorit o CUDA na bezadise.
<<

PainMaster

Poslať Štv Sep 01, 2011 8:50 pm

bwpow píše:Ak by sa nasla nejaka tema, tak kludne. Rozmyslal som o prednaske stylu "Ako sa ukryt pred systemom, ale aj tak zostat v kontakte", no neviem, ci je to vhodne na bezadis. Skor ako prednaska by to bolo rozpravanie o moznostiach a uvazovanie, ako sa co najlepsie vytratit. Na druhu stranu, diskusia by mohla byt pomerne zaujimava. To je vsak uz workshop forma, nez klasicka prednaska.

Kazdopadne, tento rok som chcel hovorit o CUDA na bezadise.

Ak som dobre pochopil, mozem ratat s tvojou ucastou na niektorom z bezadis workshopov :)?

@CUDA, to som sa dopocul, takisto sa tesim...

<<

bwpow

Poslať Štv Sep 01, 2011 9:15 pm

PainMaster píše:Ak som dobre pochopil, mozem ratat s tvojou ucastou na niektorom z bezadis workshopov :)?

Jasne, vsetko zavisi len od casu a ci tu budem, lebo mi teraz zacinaju dost krusne casy na najblizsi asi polrok. Ale ak bude datum znamy v dostatocnom predstihu, tak snad sa podari.
<<

PainMaster

Poslať Štv Sep 01, 2011 9:19 pm

bwpow píše:
PainMaster píše:Ak som dobre pochopil, mozem ratat s tvojou ucastou na niektorom z bezadis workshopov :)?

Jasne, vsetko zavisi len od casu a ci tu budem, lebo mi teraz zacinaju dost krusne casy na najblizsi asi polrok. Ale ak bude datum znamy v dostatocnom predstihu, tak snad sa podari.

jasne, ked budes mat cas mi napis datum a cas ktory ti vyhovuje aj kratky vytah z temy ktoru si pripravis . Ja to hodim na stranku a je vyiesene :)

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť