Linux v nonstop

<<

guest126

Poslať Štv Jún 02, 2011 6:31 am

No, prajem Vam, nech Vam to vyjde. Na kazdej zdravej univerzite, zvlast na informatickom obore je to samozrejmost. Chcete bojovat, robit revoluciu, smelo do toho! :)

Vazne Vam to prajem. Ja len, je celkom mile pozorovat, ako si tym clovek prechadza. Na zaciatku Windows alebo Mac, lebo to dostane priamo s PC. Potom ho to omrzi, skusi Linux. Na zaciatok mozno nejake Ubuntu, Fedoru, Arch... alebo skonci pri Gentoo. Co dalej... Tak podme na FreeBSD. Ked ho ani tam uz nic neprekvauje, tak skusi nejaky openSolaris, napriklad openindiana. Mozno nakoniec skonci na nejakom systeme z vesmirnych rakiet.

Ale chcete linux. Tak krasny citat na zaver :)

"... being a Linux user is sort of like living in a house inhabited by a large family of carpenters and architects. Every morning when you wake up, the house is a little different. Maybe there is a new turret, or some walls have moved. Or perhaps someone has temporarily removed the floor under your bed."
<<

bwpow

Poslať Štv Jún 02, 2011 9:39 am

"... being a Linux user is sort of like living in a house inhabited by a large family of carpenters and architects. Every morning when you wake up, the house is a little different. Maybe there is a new turret, or some walls have moved. Or perhaps someone has temporarily removed the floor under your bed."

Ten citat linuxu teda velmi nepridava na pritazlivosti :) Ja by som radsej dom plny rezbarov a architektov vymenil za dom plny pritazlivych zien, ale kazdy sme iny :)

Nejakou volnou asociaciou som si v suvislosti s tym citatom spomenul na komix, ktory nedavno vysiel na roote: http://www.root.cz/clanky/komiks-carlos-a-chico/
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

guest126

Poslať Štv Jún 02, 2011 11:15 am

bwpow píše:

Ten citat linuxu teda velmi nepridava na pritazlivosti :) Ja by som radsej dom plny rezbarov a architektov vymenil za dom plny pritazlivych zien, ale kazdy sme iny :)

Na linuxe si podstatne lepsie chraneny pred sirenim kadejakych chorob, ked si ich uz pozves ;)
<<

Aries

Poslať Štv Jún 02, 2011 11:30 am

Ono zaklad je netahat sa s pochybnymi individuami, ze? :)
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 11:41 am

Zakad je nebyt blbec. Inteligentny uzivatel/spolubyvajuci/.. (whatever) sa nenakazi bezohladu na os/dom/...(whatever tu)
:)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

bwpow

Poslať Štv Jún 02, 2011 12:56 pm

guest126 píše:
bwpow píše:

Na linuxe si podstatne lepsie chraneny pred sirenim kadejakych chorob, ked si ich uz pozves ;)

Linux ma este nikdy nedokazal ochranit pred najhorsou zo vsetkych pliag - laskou :)
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

guest126

Poslať Štv Jún 02, 2011 1:52 pm

bwpow píše:Linux ma este nikdy nedokazal ochranit pred najhorsou zo vsetkych pliag - laskou :)

http://www.austriantimes.at/news/Panora ... irm_claims
<<

Azteq

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:47 pm

neviem no...ja stale pouzivam Windows a som spokojny:)
<<

Aries

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:48 pm

To si nemal pisat, zas tu bude flame... :)
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

Azteq

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:49 pm

Aries píše:To si nemal pisat, zas tu bude flame... :)

viem :D preto som to napisal :D
<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:56 pm

Ale spoko, kazdy je neaky.. niekto si zoberie za zenu prvu skratu co sa mu obtoci okolo krku, niekto ostane spokojny s windowsom..~ vec povahy:P
(joke)

<<

Azteq

Poslať Štv Jún 02, 2011 4:04 pm

PainMaster píše:Ale spoko, kazdy je neaky.. niekto si zoberie za zenu prvu skratu co sa mu obtoci okolo krku, niekto ostane spokojny s windowsom..~ vec povahy:P
(joke)

zabil :D
<<

bwpow

Poslať Štv Jún 02, 2011 4:24 pm

PainMaster píše:Ale spoko, kazdy je neaky.. niekto si zoberie za zenu prvu skratu co sa mu obtoci okolo krku, niekto ostane spokojny s windowsom..~ vec povahy:P
(joke)

To je ako ten joke, ze ludia sa delia na 10 skupin?
<<

guest126

Poslať Štv Jún 02, 2011 4:26 pm

Azteq píše:neviem no...ja stale pouzivam Windows a som spokojny:)

Myslim, ze o to presne ide. Byt spokojny. Ja som s Windowsom nebol. Keby som bol, tak by som bol na nom aj dnes. Ale myslim, ze sa tu neriesi spokojnost jedneho uzivatela na jeho privatnom zariadeni.
<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 4:27 pm

bwpow píše:
(joke)

To je ako ten joke, ze ludia sa delia na 10 skupin?

nie nie, skupin je samozrejme viac, ja som len vypichol tieto 10 :)

***/edit: na zaklade urcitej podobnosti :)

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť