Chcem gvim na Windowse a iné všeľudské problémy

<<

WorldKing

Poslať Str Jan 16, 2013 1:35 pm

Re: Chcem gvim na Windowse a iné všeľudské problémy

Keď už je tu to fórum pre všeľudské problémy, chcel by som sa kolegov informatikov opýtať, aký antivírusový program používajú na svojom počítači... Viem, že najlepšia odpoveď je "Linux," ale aj tak by to chcelo aj niečo pre nás, lamovitejších... Ja teda už roky nedám dopustiť na antivírusové programy od Esetu, je to overená klasika a naviac podporujem SK ekonomiku, ale čo vy?
<<

Billy

Poslať Str Jan 16, 2013 2:58 pm

z tvojej otazky mi plynie taka lenivost alebo strach z niecoho noveho... ja som chcel skusit co to ten linux je, ako sa to sprava, ako sa s nim pracuje :)
mne sa to stalo, ze neviem akym nedopatrenim som vymazal bootloader windowsu po instalacii mojho prveho linuxu a nevedel som to vratit spet...
tak som si povedal, ze si zvyknem a tak to je i doteraz, ze som stastny uzivatel linuxovych distribucii

PS: na domacom kompe niekedy davno som vyuzival avast alebo eset...
Why do Java programmers wear glasses? They don't C# :)
<<

stitched

Poslať Sob Jan 19, 2013 3:15 pm

lol :D na odporúčanie kamaráta (asi 2 roky dozadu) som zistil že antivirusový program je zbytočnosť (zbytočné využívanie prostredkov). Tak odvtedy na windowsoch nepoužívam žiadne aktívne antivírusové ochrany. Pre bežného win užívateľa je Windows Essentials + Windows Defender postačujúci (potrebný originál windows pre aktualizácie) ... raz za pol roka inštalnem nod32 a urobim hĺbkovú kontrolu (do 2 hodnin kontrola)

ale keď sa ľudia pýtali že čo odporúčam tak som povedal, nod32 alebo avira

Posledné 2 mesiace používam linux takže už fakt žiadny antivir nepotrebujem.
Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť