Letná škola sieťovania

<<

bwpow

Poslať Štv Jún 21, 2007 10:36 pm

alef0 píše:
len terminy by bolo potrebne davat mimo skuskoveho, zapoctoveho a 6-7 tyzdna v semestri.

A ostava dodat "a mimo prazdnin" :-)

No, ak do toho pocitas letne prazdniny, zimne prazdniny a semestralne prazdniny, tak nam zostane prazdna mnozina.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

gmork

Poslať Štv Jún 28, 2007 1:36 pm

zdravim. chcem sa opytat, ci je mozne aby sa prihlasili aj absolventi. som certvy absolvent MI a mal by som o take nieco zaujem. ak ano, kde, ako a za akych podmienok sa da prihlasit?
<<

gursky

Site Admin

Poslať Štv Jún 28, 2007 2:40 pm

Absolventi

gmork píše:zdravim. chcem sa opytat, ci je mozne aby sa prihlasili aj absolventi. som certvy absolvent MI a mal by som o take nieco zaujem. ak ano, kde, ako a za akych podmienok sa da prihlasit?

Je mi luto ale registracia je ukoncena a kapacity naplnene. Akcia by sa mala v podobnom duchu uskutocnit aj buduci rok, tak ked bude maly zaujem studentov tak by sa dalo uvazovat aj o absolventoch. Taky stav vsak nepredpokladam. Naviac absolventi by si museli platit vsetky naklady z vlastnej kešene
<<

alef0

Site Admin

Poslať Sob Júl 07, 2007 1:36 pm

Prosime ludi, ktori fotili, nech uploadnu svoje fotky na anonymny ftp server klud.ics.upjs.sk, pripadne ich dorucili niekomu z organizatorov.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

gursky

Site Admin

Poslať Pon Júl 09, 2007 8:51 am

Daliborove poznamky

Daliborove poznamky z letnej skoly:
http://s.ics.upjs.sk/~jacko/letna_skola_poznamky.txt
Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia