Pochvala(y)

<<

ado21

Poslať Ned Nov 11, 2007 11:00 am

Pochvala(y)

Vcera som sa stretol s Team Leadrom zo Siemensu. A mi hovoril, ze uz ma o nasej skole velmi vysoku mienku, lebo z nej vychadzaju sikovny ludia. Dokonca mi povedal, ze nech aj jeho syna, (kt. chce ist na techniku) presvedcim, aby isiel na UPJS. Lebo z techniky teraz vychadza kde-kto. (Spominany team leader je Ing. )

Aby sme stale necitali len navrhy kritiky a tak, ale aby nas to aj trosku zahrialo pri srdciecku (ak este nejake mame :) )
The human's stupidity is infinte.
<<

bwpow

Poslať Uto Nov 13, 2007 2:41 am

Osobne toho cloveka nepoznam a urcite nechcem nikoho urazit, ale akekolvek vyjadrenia ludi z firmy Siemens o nasej fakulte, nam mozu viac uskodit ako polepsit.

Ale mozno chcel len upozornit na to, ze rovnako ako v Siemense, aj na PF UPJS vo velkom kvitne rodinskarstvo, korupcia, podvody a neschopnost.

Pre informacie o Siemense netreba chodit daleko. A aj z UPJS sa zacinaju coraz castejsie ozyvat podobne hlasy (aspon do mojich uch).
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

Milan

Poslať Sob Apr 19, 2008 3:08 pm

naozaj pochvala?

Mno ja mam ine info od siemensu.
Tieto firmy ako aj Accenture a tak maju radsej technicke smery.
Vedec ma robit vedu :-)
zivot je o kompromisoch

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť