nazor/obava maturantov

<<

ado21

Poslať Str Okt 10, 2007 2:21 pm

nazor/obava maturantov

Toto mi poslal jeden maturant, kt. sa rozhoduje, kde chce ist na vysku a kvoli tomu asi chce ist na techniku...

http://www.hojko.com/viewtopic.php?t=79 ... light=upjs
<<

alef0

Site Admin

Poslať Str Okt 10, 2007 4:29 pm

Tie cisla su, ako som pisal, z brucha a je typickym pripadom mytov, ktore sa siria a pravdy na nich nie je ani zamak.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

Peto

Poslať Str Okt 10, 2007 10:46 pm

ja mam zopar kamaratov na technike, a tam sa tiez triedi, akurat o tom asi nikto nepise na forach (aj to by som zvazoval hodnovernost internetovych for pokial ich nepoznam). a z mojich informacii sa tam tie cisla pohybuju priblizne v nasobkoch nasich cisel (zistoval si si stavy aj na technike?). a zase pozri sa aj na to ake su tu podmienky prijatia..staci 1 alebo 2 z matematiky alebo informatiky na maturite (teda aspon ja som mal take podmienky) a myslis ze je uroven maturity na vsetkych skolach rovnaka? potom to tak vyzera ze polovica ludi vyleti po prvom semestri lebo pridu na to aky je tu system. ja si myslim, ze to je aj kvoli peniazom za studentov (prijat co najviac, aby skola dostala peniaze a potom mozu ist...). ale mne osobne sa zda ze ti, co su sikovni a snazia sa, tak to tahaju dalej...a co sa tyka porovnania s technikou: nechcem na techniku kydat, neviem co sa tam uci a ako sa tam ucia, chcem trosku pochvalit upjs lebo tym, ze je nas malo tak vyucujuci asi skor prisposobi formu a obsah prednasanej latky 10 ludom na cviku ako 30, a moze sa aj lepsie individualne venovat.

ps: ado21, mohol by si sem tam zvazovat co a kde napises, v zozname tem je uz tema prirodovedecka fakulta vs FEI a ten tvoj prispevok by sa mozno hodil tam a nie do novej temy, o chvilu stratim prehlad co je v ktorej teme, lebo ich bude strasne vela a dokopy v nich bude 5-6 prispevkov
<<

ado21

Poslať Štv Okt 11, 2007 10:32 am

Praveze nie to az taky blby prispevok, lebo napr. pozri si zoznam v AISe tretiakov strvatok piatakov. No nejak tam nie su. Akoze ja nechcel vyvovat neviem co, ale skor som chcel pomoct skole, ze niekde v progragadicii je chyba asi...
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Okt 11, 2007 12:54 pm

No ja neviem, kde si klikal, ja vidim sedemnast piatakov (odbor Im, magisterske studium, akad. rok 2007/2008, vytvorili zapis).
Naposledy upravil alef0 dňa Štv Okt 11, 2007 12:54 pm, celkovo upravené 1
<<

Peto

Poslať Štv Okt 11, 2007 12:54 pm

dobre, pozries si v aise pocet prvakov, druhakov, tretiakov...ale vies kolko ludi bolo prijatych v tom ktorom roku? nas nebolo prijatych viac ako 70 a teraz je nas 10. podla mna nemas uplne informacie
<<

ado21

Poslať Štv Okt 11, 2007 3:51 pm

to alef

Sorry alef, mas pravdu. Nenapadlo ma aj Im ked AIS dovoluje na bakalarskom stupni 4. a 5. rocnik. Ale aj tak, neslo ani tak o to, ze niekde v propagacii je chyba ked studenti veria takym.. no slusne povedane veciam...
<<

alef0

Site Admin

Poslať Pia Okt 12, 2007 8:09 am

To nie je chyba v propagacii, to vlastnost typicka pre bulvar a diskusia typicka pre SME.sk. Ak si niekto zle zinterpretuje informacie alebo nema volu hlbsie patrat, nie je v ludskych silach to riesit.

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť