prednasky & cvika o siedmej rano???

Ste aby sa vyucovanie zacinalo rano o siedmej?

Ano
3
30%
Nie
7
70%

Celkom hlasov : 10
<<

ado21

Poslať Str Sep 19, 2007 10:32 am

prednasky & cvika o siedmej rano???

Nie je mat prednasky resp. cvika rano o siedmej trochu "chore"? Teda na osmu je v pohode, ale myslim ze na siedmu to u vacsinu ludi znizuje zaujem, sustredenost atd. Proste hodina spanku chyba.
<<

bwpow

Poslať Str Sep 19, 2007 6:04 pm

Podla mna je vyucovanie od siedmej totalna somarina. Je to vlastne len dosledok dalsieho problemu, a to zbytocne velkeho mnozstva roznych predmetov. Semestre, uz ked musia byt, by mohli byt viac tematicky ucelene s cviceniami ci praktikami trvajucimi kludne aj cely den - od 9:30 do 15:00 s prestavkou na obed. Ale uz sa radsej nebudem k tejto teme vyjadrovat, aj tak by som sa zbytocne len opakoval a na moje kecy nikto nie je zvedavy. :x
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

gursky

Site Admin

Poslať Str Sep 19, 2007 7:27 pm

heh a co ked rano

Ja som znamy tym, ze som v robote uz rano. Mna prave zabilo to ze mi dali seminar na 17:00-18:30. Keby to bolo o siedmej, tak by som fungoval v pohodicke. Aj ked je pravda, ze pre vacsinu studentov by to pohodicka nebola.
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Sep 20, 2007 7:50 am

Ano, cvicenia rano o siedmej su proti ludskym pravam, to mi vobec nerobilo radost (v druhaku sme mali tri dni cvika o siedmej). O takej piatej poobede je to v pohode.

Inak na inom fore sme tiez rozoberali rozvrhy (v BA na ekonomickej dostali nestastnici narvaty piatok s vyucbou do deviatej vecer) a padali genialne argumenty (dokonca aj taky, ze keby bola skola spoplatnena, nic take by sa nedialo).

Ono nie je problem odlozit cviko, lenze take pocitacove miestnosti su permanentne narvate (tam je to skoro nemozne) a dalsia vec je to, ze na cvicenia chodia casto 3-4 odbory, a synchronizacia je tazky kombinatoricky problem.

V kazdom pripade podla mna sa da s cviciacimi dohodnut (ak je ta moznost) o presun do inej skupiny.

Co sa tyka poctu predmetov, minule som uvidel jeden presovsky rozvrh a divil som sa, ze mali strasne malo predmetov (radovo 20 hodin v tretom). Aj ked vieme, ze sikovny student si v mihu vyrobi redukovany rozvrh, ktory je s povodnym izomorfny az na prednasky ;-)
Lorem ipsum dolor sit amet.

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť