Problem + fakt myslienka

<<

krakatit

Poslať Str Dec 08, 2010 1:45 am

@mirak to neviem, ci bol s analyzou spravny tah. ale ono sa s nou asi velmi na informatike experimetuje. Aj tu je taka, cudna... Ale neriesime ten problem Smile, to sa tyka kazdej skoly samostatne. Je pravda, ze ja som iba podivny student ale napriklad bezadis je krakatitovo "dieta". Teda mozno ma zmysel sa zamysliet nad tym, ako to vnima.

Ja si myslim, ze to nie je spravne...Uinf UPJS sa nemoze so zopar vyucujucimi a studentmi hrat na aplikovanu informatiku...Tradiciu tu ma skor matematika a teoreticka informatika, pre ktoru je analyza dolezita. Sice informatik zrejme nebude potrebovat vediet integrovat, ale klasicky kurz analyzy pomoze pochopit ako sa buduje teoria, nauci ho pouzivat formalizmus a pod...Bez takychto zakladov bude potom tazke ucit teoreticku informatiku, pripadne robit nejaky vyskum...
<<

Azteq

Poslať Str Dec 08, 2010 9:48 am

otazka znie , co vsetko je teoreticka informatika :)

ako student, aj napriek vela teoretickym predmetom mozem pvoedat ze som na UINF UPJS spokojny
zial ustav nema az takv ela ucitelov a je to vsetko orientovane na tu teoreticku informatiku, ale myslim si ze je tu velka snaha nieco menit a stale sa toho vela meni co pocuvam

tak neviem preco vsetci kricite, ze je to zle zle zle...podla mna vela stoji na lenivosti studentov:)
Predchádzajúci

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť