Návrh na pridanie témy: Brigády a pracovné ponuky

<<

bwpow

Poslať Sob Feb 24, 2007 5:02 pm

Návrh na pridanie témy: Brigády a pracovné ponuky

Zdravim,
navrhujem pridat dalsiu temu na rovnaku uroven ako je "volna diskusia", teda do tretej urovne (/ROOT/Volna diskusia/Brigady a pracovne ponuky). V nej by sa mohli objavovat rozne pracovne ponuky a brigady pre studentov. Mali by ich moct zadavat ini studenti alebo aj nestudenti. Ved nie len ucenim sa je student zivy a obcas treba aj nejake peniazky (drogy, chlast a zeny nie su zadarmo, ved to kazdy student pozna na vlastnej kozi :D )

Bolo by v nej dobre definovat aj pravidla, aby vsetky pracovne ponuky splnali moralne kriteria. Napriklad by sa tam podla mna nemali objavovat ponuky na vypracovanie semestralnych prac, diplomoviek a domacich uloh za peniaze. To by mali totiz robit studenti pre spoluziakov zadarmo :shock: A samozrejme aj rozne ine, ktore by sa na slusnom vysokoskolskom fore nemali objavovat.

Hned by som toto forum vyuzil, ale zial este neexistuje, takze som pridal pouku medzi volnu diskusiu. Poprosil by som admina, ak navrh prejde, aby presunul tamten moj prispevok.

A co na to ostatni?
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

alef0

Site Admin

Poslať Sob Feb 24, 2007 5:34 pm

Alebo to rozsirit na vseobecne ponuky/inzeraty?
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

vilverin

Poslať Sob Feb 24, 2007 7:08 pm

myslím, že téma "inzeráty" by nebola odveci, tam by mohli byť aj tie pracovné ponuky, aj inzeráty typu kúpim/predám

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť