Podakovanie + feedback

<<

s2pi

Poslať Pia Okt 09, 2009 9:11 am

Podakovanie + feedback

Najprv by som chcel podakovat vsetkym, ktory sa nejakym sposobom podielali na vyucbe na U. INF. , U. MAT. , U. FYZ. pred skolskym rokom 2009/10. PF UPJS.

Pre ludi, ktori este nepochopili, ze vyska je o priprave do zivota, tj ucime sa sami pre seba, mam radu, ze existuje vec zvana Internet, na ktorej je v sucastnosti mozne najst informacie o takmer vsetkom co sa tyka vyuky na skole, takze nepindajte na to, ze "ja to neviem, on/a nepovedal/a ze take nieco existuje" ale skuste pouzit aj vlastne zdroje. Skola tu je len na urcenie smeru ktorym mate kracat, ale nie aby Vas ona po tej trase prevazala.

SAMOUK.

Neviem jazyk -> treningove knizky pre jazyk, na nete kuzy, navstivte specializovanu instituciu (nie nutne skolu), hrajte v danom jazyku po so slovnikom v ruke :)

Neviem programovat -> kazdy jazyk ma specifikaciu, pozrite do nej, popripade tutorial

Nebavi Vas to, neviete to aj ked ste do toho dali vsetky sily -> zmente svoj zivot a prestante si dokazovat ze na to mate, ked nemate. To ze mam diplom neznamena, ze som King.

Tiez som pindal na skolu, ze tu mame vela teorie a malo praktickych veci, ale potom som zmenil postoj a zacal som pindat na seba( "sebapindanie" ) a tak som si kupil zopar knih, presiel zopar tutporialov, cital wikipediu vymyslel si zaujimave projekty a presadil si ich u skolitelov. Mam skusenosti, ktore som chcel a nikoho som tym neobmedzil.

Vsetko dobre, Peace bratu i sestra :-)
Vlastnorucne
<<

bwpow

Poslať Pia Okt 09, 2009 2:43 pm

Velmi rozumny nazor, s ktorym sa naozaj da stotoznit.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť