Posunutie prednášky/cvičenia

<<

johny

Poslať Ned Jún 29, 2008 12:54 pm

Posunutie prednášky/cvičenia

Všimol som si, že často sa študenti snažia dohodnúť s vyučujúcim a so zvyškom skupiny, aby sa nejaké cvičenie/prednáška posunula o nejaký čas skôr/neskôr. Doteraz som celkom nechápal prečo, ale dostal som sa k podobnému problému :)

Chcel by som si zapísať Administráciu operačných systémov (so Schmotzerom), ale na jedinom termíne cvičení sa 30 minút kryje s prednáškou z operačných systémov (so Studenovským). Myslíte, že je šanca niečo z toho posunúť, alebo si radšej také kombo nemám zapisovať?
E-mail/Jabber: jan[zavináč]jergus.eu
<<

bwpow

Poslať Ned Jún 29, 2008 1:14 pm

Podla mna si to kludne mozes zapisat, kedze asi na oboch predmetoch sa najdu studenti, ktori sa budu snazit danu instanciu presunut, cize aj tak nikdy nevies, ako to nakoniec dopadne.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

alef0

Site Admin

Poslať Ned Jún 29, 2008 3:10 pm

To je stale risk alebo zisk. Ak ma cviko rovnaka skupina (teda ludia z rovnakeho kruzku), sanca je dost velka.

Moze vsak nastat kombinatoricka explozia, kedze kazdy clovek moze mat principialne samostatny rozvrh. Cim viac roznych odborov/kruzkov, tym sanca viac klesa.

Pozor este treba dat na to, ze hladat miesto v pocitacovych labakoch je casto velka loteria - napr. P3ka vraj bude buduci semester taka natrieskana, ze medzi cvikami su 5minutove odstupy.

Pozor treba dat tiez na to, ze operacne systemy su Ackovy predmet, Administracia tusim az Cckovy, takze de iure by mal clovek uprednostnit Ackovy predmet. Na druhej strane je otazka, ci ludia budu navstevovat cviko alebo prednasku (ktora je nepovinna).
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

johny

Poslať Ned Jún 29, 2008 3:14 pm

alef0 píše:Pozor treba dat tiez na to, ze operacne systemy su Ackovy predmet, Administracia tusim az Cckovy, takze de iure by mal clovek uprednostnit Ackovy predmet. Na druhej strane je otazka, ci ludia budu navstevovat cviko alebo prednasku (ktora je nepovinna).

Administrácia je B-čkový predmet, ale pre 3. ročník a ja budem druhák, takže neviem, či veľa ľudí bude mať rovnaký problém s termínom. Chcel som si to zapísať už v druhom ročníku, lebo viacerí mi odporáčali mať toho v treťom ročníku čo najmenej.
<<

gursky

Site Admin

Poslať Pon Jún 30, 2008 6:57 am

Ja by som pockal na treti rocnik. Na OSY na cvikach sa budu preberat nejake zaklady linuxu, ktore budu podmienujuce pre administraciu.
<<

johny

Poslať Pon Jún 30, 2008 9:47 am

gursky píše:Ja by som pockal na treti rocnik. Na OSY na cvikach sa budu preberat nejake zaklady linuxu, ktore budu podmienujuce pre administraciu.

Linux používam ako jediný OS už asi 4 roky, nejaké základy snáď zvládam. S administráciou Windowsu by som mohol mať problém :)
<<

gursky

Site Admin

Poslať Uto Júl 01, 2008 6:11 am

johny píše:
gursky píše:Ja by som pockal na treti rocnik. Na OSY na cvikach sa budu preberat nejake zaklady linuxu, ktore budu podmienujuce pre administraciu.

Linux používam ako jediný OS už asi 4 roky, nejaké základy snáď zvládam. S administráciou Windowsu by som mohol mať problém :)

Tak to potom ani s administraciou linuxu by si problem mat nemal.

Späť na Všeobecné podnety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť