Studenovsky

Studenovsky

Je dobry.
7
39%
Nema tu co robit.
11
61%

Celkom hlasov : 18
<<

pripomienka

Poslať Štv Nov 08, 2007 3:19 pm

Studenovsky

Hlasujte!
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Nov 08, 2007 4:06 pm

Ja by som velmi rad videl nejaku _konkretnu_ pripomienku. Taketo vykriky typu "Ukrizuj ho" bez zdovodnenia mi pridu ako, odpytujem, krcmove vykriky po piatom pive, kde diskuteri uz nazyvaju vulgarizmami vsetkych bez rozdielu - vladu, skolstvo, zdravotnictvo, premiera, prezidenta, Madarov, Zidov a vobec, alebo ako nahodne graffitti po stenach.

Priam by som mal nutkanie temu zmazat a poprosit pouzivatela aby ju zalozil nanovo a civilizovane.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

bwpow

Poslať Štv Nov 08, 2007 8:14 pm

Ja osobne nevidim ziaden dovod na to, aby niekto zo skoly odchadzal. Co by sa tym vyriesilo? Ovela radsej by som bol, keby prisli kvalitni profesori, ktori nam chybaju ako sol.

Hoci aj odchod by mohol byt riesenie, ak by odisli naraz vsetci alebo vacsina a konecne by sa muselo nieco robit alebo to konecne cele zavriet.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Nov 08, 2007 8:50 pm

Hoci aj odchod by mohol byt riesenie, ak by odisli naraz vsetci alebo vacsina a konecne by sa muselo nieco robit alebo to konecne cele zavriet.

Nuz, pocet zamestnancov zatial diverguje, tak neviem, ci sa tato tuzba splni.
<<

bwpow

Poslať Sob Nov 10, 2007 5:43 am

alef0 píše:Nuz, pocet zamestnancov zatial diverguje, tak neviem, ci sa tato tuzba splni.

Prosim nezamenovat kvalitu a kvantitu. Dakujem.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

alef0

Site Admin

Poslať Sob Nov 10, 2007 10:06 am

Narazal som skor na to, ze jednym z Tvojich zelani je rozpustenie :-) ak som to pochopil spravne.
<<

škvarka

Poslať Sob Nov 10, 2007 4:22 pm

WOTA??

Drahy pripomienka...najprv si si mal rozmysliet co tym chces dosiahnut...vidis si na koniec nosa a dalej uz asi nie...to co si tu zacal svedci o tom ze o doc. Studenovskom asi nic nevies..nic si si nezistil...mal si s nim predmet OSY alebo nebodaj programovanie a to ta odradilo.....

ja ta neodsudzujem .... ale druhykrat viac mysli a zisti si veci "okolo"

a mozno v ankete chyba nieco medzi....nemozem sam za seba povedat ze jeho cvika a hodiny su nejako velmi hodnotne...take tabulkove kalkulatory..brrr....ale ako pisem...zamysli sa a otvor oci
zabijem sa, keď som som nesmrteľný??!!

A Farewell to one person...guess who
<<

ado21

Poslať Sob Nov 10, 2007 7:06 pm

to svarka: myslim, ze Studenovsky nie je docent. Resp. pokial viem, tak docentov mame troch, asi. Niesom isty.

Akoze Studenovskeho nemienim a ani nemam pravo komentovat, uci ma aj cvici OSY a fakt v tom nevidim nejaky prinos, vidim skor odbabrany pekny predmet. A system hodnotenia, noo... // a taky nazor rozhodne nemam sam zo skupiny

Ale napadla ma taka otazka, resp. myslienka. Ako vidim, je tu alef samo a dost. Vyzera, ze ostatni su spokojni, tak asi nema vyznam nic menit.

Nememu decku ani vlastna matka nerozumie (a telepati zatial nie sme :) )

Fakt je otazka, ci ma toto forum nejaky zmysel...

Hej, myslim ze Studenovsky co robi najlepsie ako vie, ak chce to robit najlepsie, ale na OSY nie som spokojny s vyucbou.
The human's stupidity is infinte.
<<

pripomienka

Poslať Uto Nov 13, 2007 10:05 am

OSY

Ked ucil OSY Peter "The Legend" Hamorsky, tak to boli sice gulagy a 3/4 rocnicka boli na opravnom dekanskom termine (vazne), ale myslim ze sa tam toho naucilo 3x viac. Ale vsetci boli proti Hamorskemu a studentom nevyhovoval. Teraz je to tak ako to je a tiez to nevyhovuje. Cize tak...
<<

Mirka.A

Poslať Str Nov 14, 2007 1:39 am

>> pripomienka: Aj by som zahlasovala, ale je tam málo odpovedí na môj vkus... Čo Ti vlastne vadí na doktorovi Studenovskom? Akosi mi to tu ušlo...

ado21 píše:to svarka: myslim, ze Studenovsky nie je docent. Resp. pokial viem, tak docentov mame troch, asi. Niesom isty.
V AISE stojí, že je doktor. :P
.:: Mirka ::.
<<

alef0

Site Admin

Poslať Str Nov 14, 2007 9:31 am

vidim skor odbabrany pekny predmet

S P. Hamorskym sme mali OSY kedysi a rozhodne to nebola sranda. Doteraz s laskou spominame na legendarne vyroky o tom, ako je mozne sa naucit Ccko za 2 tyzdne a doteraz mam odlozene zapoctaky, ktore riesili vypocet vyrazov v reverznej polskej notacii cez vzdialene volanie procedur v RPC...

Takze s OSY je to tazke - ludia budu nadavat tak alebo onak.
<<

Xmen

Poslať Pon Nov 19, 2007 10:30 am

Povaha Studeneho

Pred Studenym sa musite robit na blbeho, lebo inak k Vam bude dost neprijemny. Dalsia vec, co mi na nom vadi je, ze ked som s nim mal
cvicenia, tak niekedy mal taku zlu naladu, ze sa s nim proste nedalo
vydrzat. Proste ho strasne zerie zavist. To je vsetko.
<<

AdRik

Poslať Pon Nov 19, 2007 4:40 pm

Dovolim si citovat dva prispevky od jedneho uzivatela: :wink:
ado21 píše:to svarka: myslim, ze Studenovsky nie je docent. Resp. pokial viem, tak docentov mame troch, asi. Niesom isty.

Akoze Studenovskeho nemienim a ani nemam pravo komentovat, uci ma aj cvici OSY a fakt v tom nevidim nejaky prinos, vidim skor odbabrany pekny predmet. A system hodnotenia, noo... // a taky nazor rozhodne nemam sam zo skupiny

Ale napadla ma taka otazka, resp. myslienka. Ako vidim, je tu alef samo a dost. Vyzera, ze ostatni su spokojni, tak asi nema vyznam nic menit.

Nememu decku ani vlastna matka nerozumie (a telepati zatial nie sme :) )

Fakt je otazka, ci ma toto forum nejaky zmysel...

Hej, myslim ze Studenovsky co robi najlepsie ako vie, ak chce to robit najlepsie, ale na OSY nie som spokojny s vyucbou.

ado21 píše:Myslim, ze tato kapitola, pripomienky k vyucujucim je nonsens. Z pozorovania, hlupy alebo inak zly ucitel u nas nie je. Fakt, myslim, ze tu na ziadneho vyucujeho sa neda mat pripomienky, lebo kazdy je iny, kazdy je svojsky a kazdy je v tom co uci odbornik. A ako povedal gursky (nie som isty) ale tato kapitola vylucne nahrava tym, kt. maju prilis velke sebavedomia alebo nemaju skusku alebo zapocet. Teda nema zmysluplny zmysel. Vsetko.

Moj zlaty najprv si zisti co je pan doktor Studenovsky zac a co spravil pre skolu v minulosti, a potom zacni pisat o tom, ze kto je tu bezvyznamny a nepotrebny. Nevedomost neospravedlnuje.

atd atd .. mohol by si troska redukovat svoje prispevky, inac sa to tu premenuje na Forum ustavu informatiky a ada21 :lol:
<<

krakatit

Poslať Uto Nov 20, 2007 12:15 am

Sorry, ale toto forum nema admina? Dokedy tu bude este tato tema? Alebo takto si predstavujete slobodu vyjadrit svoj nazor? Vdaka, ale toto nemusim...

P.S. Dufam, ze tento prispevok sa nezvrhne na diskusiu o tom, ci by mali resp. nemali byt "podobne" temy (kto bude dalsi?)...
<<

pripomienka

Poslať Pon Dec 31, 2007 2:24 pm

Pisem v mierne nalade, lebo inac sa to neda....

Kedze mi viacmenej islo o predmet Operacne systemy, tak poviem konkretne...

Naprv k prednaskam. Ktore su viac-menej povinne, lebo pokial nechodite na prednasky, nemozete mat lepsie pismenko ako C. To je podla mna diskriminacia a plytvanie casom. A tie prednasky su takou formou, ze bojujeme, aby sme mali otvorene oci. Strasna nuda.

Cvicenie. Na kazdom cviceni sa pisala 20 minutova pisomka, z predchadzajucej latky. Vsetko ok. Ibaze, ak to viac-menej neviete nespamat, a pisete svojimi slovami, tak Vam da 0 za 4 body z 10. Po troch pisomkach ma totalne prestalo bavit ucit sa... Este k cviceniam. Okrem tych pisomiek sme fakt na cviku nespravili nic. Totalne nic.

Hodnotenie pisomiek. Raz nam vysvetloval, ako on tie pisomky hodnoti. Hodnoti ich takto: V ucebnom texte (vid nizsie) ohodnoti kazdy odsek, a bodoje ci ho mame alebo nie... Dufam, ze k tomu nezmyslu netreba ziadny komentar.

Ucebne texty. Dal nam ucebne texty, kt. su na heslo... To sa este da, aj ked nevidim zmysel... Ale tie spominane texty, su doslovny preklad z anglickeho originalu. To sa v slovencine neda citat. Precitate vetu, v lepsiom pripade spojite do kopy zaciatok a koniec tej vety. Ale vacsinou ak precitate druhu vetu, tak neviete o com je prva. Da sa to citat, ale napr. mne to trva 3x viac casu ako obycajne. A ked ma veta 7 slov z toho 3 krat tam je slovicko aspon, tak... Niektore vety fakt nedavaju ziaden zmysel.

Hodnotenie predmetu. Za ucast na prednaske mozete ziskat 100 bodov. Opakujem, za ucast na prednaske. Hoci ich aspon polovicka prespi... 100 bodov, mozete ziskat za tie spominane pisomky na cviceniach. 100 bodov mozete ziskat za to, ze ako sa mu na cviku pacite. Kolko bodov si zmysli, tolko Vam da. A pritom fakt neviem podla coho, ked sa na cviku nic nerobi... Niekto ma 20, niekto 40, niekto 100... Dalsich 100 bodov mozete ziskat za skusku. Dokopy maximum je 400 bodov. Vysledne hodnote: Aritmeticky priemer....
U mna je toho nezmysel, blud, a este neviem ake skarede slovo, zcasti aj komunisticke...

Poznamka autora: Odmietam memorovat ucebne texty. Keby ma bavilo memorovanie, tak idem na medicinu (a je to zrozumitelnejsie napisane)...

Zrejme, v tom hlasovani, som sa pomylila v otazkach. Su dost nepresne. Studenovsky je dobry clovek, snazi sa zo vsetkych sil, to je pravda. Ale myslim, ze s takym postojom nie je vhodny na vyucbu. A uz vobec nie Operacnych systemov, co mohol byt naozaj pekny predmet. Urcite ma na skole co robit. Ale na vyucbu imho nie je vhodny. A najhorsie je to, ze nevie co robi. Vela studentov ma teraz Operacne systemi v "zadnej casti tela". Co dufam, verim, nasa skola nechce.

Este jedna kvazi dolezita poznamka, kt. ma napdla. Studenovsky povedal mojmu spoluziakovi. Citujem: "Vy, jeho_meno na tejto skole nemate co robit. Nemate na to. To Vam tu pred vsetkymi hovorim." Myslim, ze na tento vyrok uz duplom nema pravo ani nic. On tu nie je na to, aby hovoril, kto tu na tej skole nema co robit. Aspon myslim. Myslim, ze takto verejne nikto by na skole nemal hovorit. Tak tolko.
Ďalší

Späť na Pripomienky k vyučujúcim

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť