TVY - staremu skusaniu odzvonilo

<<

pripomienka

Poslať Str Jan 24, 2007 7:47 pm

TVY - staremu skusaniu odzvonilo

prof. Bukovský prešiel na nový spôsob skúšania tvy a temna...doteraz si poradie určovali žiaci. Tí lepší šli na začiatku kedy mal relatívne dobrú náladu (vyššia šanca na urobenie skúšky)...esá ostali na koniec...babral sa s nimi do dlheho poobedia a potom aj tak esá vyleteli..

..teraz si prof. Bukovský vytvoril zoznam vlastný...kde si ludí volá priebežne sám podla akéhosi (mne neznámeho) kľúča...

...teraz ma prof. Bukovský akýsi SISO zásobník kde ho esá naserú hneď na začiatku a potom ludia lietajuuuuuuuuuu....

Diky prof. Bukovský ;-)
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Jan 25, 2007 10:21 am

Spytali ste sa, na com je postaveny ten kluc? Ci to je nahodne? Na zaklade poradia v semestri?
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

AdRik

Poslať Štv Jan 25, 2007 1:57 pm

Ziadny neznamy kluc. Skuska podla toho, ako su ludia prihlaseny na skusku v AISe.
<<

škvarka

Poslať Štv Jan 25, 2007 3:04 pm

sakra

diky ado...nepotesil si ma....som 13. v poradi :'(
zabijem sa, keď som som nesmrteľný??!!

A Farewell to one person...guess who
<<

AdRik

Poslať Štv Jan 25, 2007 9:22 pm

Re: sakra

škvarka píše:diky ado...nepotesil si ma....som 13. v poradi :'(

Co mam povedat ja? Ked ma dufam prihlasi, tak budem posledny alebo predposledny!
<<

alef0

Site Admin

Poslať Pia Jan 26, 2007 9:24 am

..teraz si prof. Bukovský vytvoril zoznam vlastný...kde si ludí volá priebežne sám podla akéhosi (mne neznámeho) kľúča...

Skuska podla toho, ako su ludia prihlaseny na skusku v AISe.

A takto sa siria myty a legendy :-)

Inak kedysi to bolo tak, ze nadej na vyletenie klesala s poctom otazok, cez ktore clove presiel (kedysi boli styri otazky). Na prvej otazke sa prof. Bukovsky s nikym nebavil - ked clovek nevedel odpredu-odzadu aj po rumunsky dokazy primitivne rekurzivnych funkcii/predikatov, tak sa stalo, ze aj chybajuci dolny index bol hranicou medzi zivotom a smrtou. Ak bol clovek na stvrtej otazke, uz mu bolo odpustene kde-co.
<<

mercia

Poslať Pia Jan 26, 2007 8:25 pm

Hm

no no alef0 pridaj troska :) ked mal zly den tak niekto vyletel aj na 4 otazke alebo len tak BEZ vysvetlenia...neverila som ale uz verim!!! a pravda pravduca je ta ze ak si on sam voli poradie a na zaciatku sa tam dostane clovek ktory ho vytoci tak potom je uz velmi velmi citlivy na vsetko...takze viete asi ako to potom dopadne....smutne je to ze niekedy nestaci vediet ale treba natrafit na jeho dobry den...tolko moje osobne skusenosti :) :roll:
<<

alef0

Site Admin

Poslať Uto Jan 30, 2007 11:12 pm

ak si on sam voli poradie

Ziadny neznamy kluc. Skuska podla toho, ako su ludia prihlaseny na skusku v AISe.

Kde je pravda?
<<

AdRik

Poslať Str Jan 31, 2007 2:22 am

alef0 píše:
ak si on sam voli poradie

Kde je pravda?

Bol som prave na tej skuske, kde praktikoval tuto novu cinnost. Siel pekne podla datumu prihlasenia sa na skuske v AISe (vtip je len v tom, ze poradie nejde podla datumu, ale len podla dni. takze napr clovek prihlaseny 5.januara je "skor prihlaseny" ako clovek z 20. decembra) Neda sa to nejako opravit?
<<

ado21

Poslať Uto Feb 06, 2007 8:10 pm

Je dost mozne, je to najvacsia kapacita na skole a drzi uroven dost vysoko. Je to dost znama osobnost, a ked je na vypise ze ste mali u neho skusku, tak do aj celkom zavazi. Akoze neviem, zatial som pocul same legendy a nic z toho pravda nebola, a ked clovek naozaj vie tak velmi pochybyjem ze by ho len vyhodil. Kamosku vyhodil len tak bez vysvetlenia, a ked sa ucila este raz tak pochopila preco. Vyhodil ju len tak ale vedel preco. O nom by sa aj dalo povedat ze je genius. A ked sa spoliehate na stastie tak nie vzdy to vyjde. Neviem, mozno iba ja mam pred nim taky respest, ale okrajovo viem co dokazal a klaniam sa pred nim. ale asi som jeden z mala koho ta vyska naozaj bavi a citi sa na skole stastny. V kazdom cloveku je viacej dobreho ako zleho, ze osocovat na takeho cloveka, no neviem neviem. Mal odvahu povedat cloveku hocico, ale viem ze s nim sa ani nahodou merat nemozem. Neviem mne to pripada take ze chytit sa aj poslednej slamky, a ked ma nasa fakulta byt aj nadalej medzi trojicou fakult kt. maju svetovu uroven, tak asi nedostane diplom len tak ze nieco vypotim. Dnes mi hovoril ucitel ako bolo na statniciach. A ludia nevedeli naprogramovat (co mali na to pripravu) program kt. zisti, ci je cislo prvocislo. Tak to stoji za uvazenie a este aj presli. Ucitelia MI, akoze kedy to bolo na mne tak ich vyhodim z fleku, sak co chcu potom ucit. ja len tolko ze takeho cloveka fakt netreba kritizovat, mozno nie je najlepsi ako clovek, ale je najlepsi v tom co robi. No fakt mne to pripada take prizemne. A ked tak chces, tak nie je problem ist a urobit skusku na matfyze v BA alebo Prahe. Tolko moj nazor.
<<

janq

Poslať Uto Feb 06, 2007 9:15 pm

ado21, v mnohom s tvojim prispevkom suhlasim. Ja som mal s prof. Bukovskym dve skusky (TVY a ANP) a istotne sa nemozem stazovat na skusanie ani pri jednej z nich. Dokonca si myslim, ze tie skusky boli najferovejsie ake som na skole absolvoval. A typol by som, ze je to tak aj dnes.
To, ze niekedy treba mat stastie na naladu... Nuz istotne na tom nieco je (nakoniec ved stastie treba v zivote takmer na vsetko). Ale skor by som typol, ze zla nalada znamena, ze ak nevies, tak to skusanie sa len skrati, ale vysledok to podla mna velmi neovplyvni. Bazirovanie na detaily... Nuz ja si na nic take nepamatam. Resp. na nejake drobne otazky sa vzdy opytal, ale skor preto, aby zistil, ci tomu naozaj rozumies, tj. ci to nemas nabiflene alebo si to nahodou neopisal. Tu skusku povazujem za velmi ferovu z viacerych dovodov. Napriklad to, ze nemas velmi obmedzeny cas je fajn. A ak si niekto este v tom case dokaze sam uvedomit, ze to co vie je na vyhodenie, tak tu je dosiahnuty vysoky didakticky ciel.
Co je rozdielne, ze v porovnani s inymi predmetmi tam velmi nefunguje podvadzanie. Aj ked podvadzat sa da, nie je to ucinne. Asi aj dnes je vela je takych, co body zo semestra ziskaju tym, ze obombuju pisomky z minulych rokov a domace na cvicenia opisu. A potom su nervozni ked im na skuske uz taketo praktiky nefunguju.
Osobne neverim, ze niekto tu skusku nespravil a tomu predmetu ozaj rozumel. A naviac pri tejto skuske plati aj opacne tvrdenie, ktore je pri inych vzacnostou.
<<

ado21

Poslať Uto Feb 06, 2007 9:28 pm

Ja osobne som zatial prvak, ale chcem ho mat ako skusajuceho, lebo fakt mi pripada ako garant kvality a aj je to viacmenej spravodlive (aj ked spravodlivost neexistuje) ale myslim ze drzi uroven fakulty hodne vysoko a ja nechcem skoncit taku skolu skoru skonci kazdy s prstom v ...

Ta pripomienka na naozaj nefer. Aj co som mal nejake nejasnosti ohladom PAZ tak vsetko sa dalo pekde rozumne a logicku vydiskutovat s doc. Adndrejkovou. A naozaj zatial som nestretol na skole hlupeho ucitela, co som strasne rad. Ak student naozaj chce tak myslim ze nema problem s nicim.

btw, dakujem za nazor :)
<<

škvarka

Poslať Štv Feb 08, 2007 5:28 pm

vyriesene

uz viem presne ako to funguje...to skusanie na TVY..ono to je skusanie podla toho ako sa ludia prihlasia na skusku...

...prof. Bukovsky ma zoznam..vlastny,vytlaceny...na nom ludia zoradeny podla rocnika potom v ramci kazdeho rocnika este podla kombinacie..takze najskor idu prvaci (informatici skor ako matici) potom druhaci a tak tretiaci a stvrtaci...cize ked je clovek prihlaseny hoc ako prvy a je tretiak M-I tak pojde aj tak ku koncu...clovek co je v prvaku(pozor. nie prvykrat) a prihlasi sa na konci pojde hned na zaciatku....tak je to...ja som bol asi 12. v poradi a dostal som sa dnu okolo obeda...a vidiet tych ludi okolo mna stresovat a velakrat behat na WC hore dolu neni prijemne...a to nesom ani fajciar tak som sa nemohol ukludnovat cigou....o tych zacnem celu temu inde :!:
zabijem sa, keď som som nesmrteľný??!!

A Farewell to one person...guess who
<<

ado21

Poslať Pia Sep 07, 2007 3:53 pm

:D Kamos mi hovoril. ze isiel na skusku TVY, vedel to, ze pohoda. Ale spravil jednu osudnu chybu. Den pred skuskouo si precital Bukovskeho zivotopis. Na skuske nebol schopny napisat slovenske slovo
<<

Xmen

Poslať Str Nov 14, 2007 5:07 pm

Nemal som Bukovkseho

Ja som mal na skuske z TVY Repickeho. Vtedy ten rok bol Bukovsky asi
chory alebo co.
Asi stastena alebo cosi take.
Ďalší

Späť na Pripomienky k vyučujúcim

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť