TVY - staremu skusaniu odzvonilo

<<

alef0

Site Admin

Poslať Str Nov 14, 2007 9:48 pm

Re: Nemal som Bukovkseho

Xmen píše:Ja som mal na skuske z TVY Repickeho. Vtedy ten rok bol Bukovsky asi
chory alebo co.
Asi stastena alebo cosi take.

Nie si nahodou ucitelska kombinacia?
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

bwpow

Poslať Str Nov 14, 2007 11:18 pm

Xmen, podla mna to nebola stastena. Toto je jeden z mala predmetov, z ktorych som si nieco zapamatal. Hoci som pocas studia na ten predmet nadaval, pred skuskou mi to Marian Dvorsky vsetko poriadne vysvetlil a ked som ten predmet pochopil, tak som zistil, ze ma nieco do seba (co je na tejto skole zial vynimka). Az na nezmyselne dokazy - tie nemali nikdy vyznam a ani ho nikdy nebudu mat, nezavisle od predmetu.

A druhy predmet s Bukovskym - TIN - bol tiez dobry, na ten som sa dokonca zapisal dobrovolne a tiez som z neho aj nieco mal.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

BeBe

Poslať Štv Nov 15, 2007 8:59 am

rozhodne suhlas z bwpow ... TVY je podla mna jeden z velmi dobrych predmetov pre odbor inf. Taktiez som pocul par nadavok na tuto adresu, ale da sa to zvladnut, ved je to vsetko pekne systematicky vysvetlene. a navise ako jeden kolega vravi: "buki je kamos" 8)

TIN som si zapisal tiez a na rozdiel od TVY aj chodim na prednasky (TVY som nestihal :cry: ) a je to dalsi predmet ktory je zaujimavy a bavi ma :-)
<<

mimik

Poslať Sob Jan 26, 2008 11:01 pm

...Bukovský skúša podľa nálady....
<<

ado21

Poslať Ned Jan 27, 2008 2:14 am

mimik píše:...Bukovský skúša podľa nálady....

@all: Hello I'm back. Zlostite ma. Nikdo nenadava na OSY co stoja na "shit" ale na analyzu a TVY. Co fakt tie predmety za nieco stoja. Uz som raz napisal, ale vtedy som bol prvak. Uz som druhak po skuske z TVY. Na skuske bolo 9 ludi. Isiel som ako 11. Myslim, ze z TVY som vysiel ako prvy. Bol som svedkom ako sa pri jednom Bukovsky rozculil. Dotycny tam bol 3 a 3/4 hodiny a nakoniec tu skusku urobil. No pokial viem, tak na ostatnych to nemalo ziaden vplyv. Osobne som spravil skusku totalne v pohode az sombol z toho prekvapeny, totalne v pohode. Dal mi otazky, napisal som toto co chcel a vsetko bolo ok. A poznam aspon 5 druhakov, co Vam to potvrdia. Ale idete na skusku, neviete mu napisat co je ohranica minimalizacia a potom nadavate. A skuska podla nalady... On je myslim, ze nespochybitelna osoba. Tolko si v zivote prezil, a u nas nema co robit len vyhadzovat studenotv podla nalady... A este som pocul, ze ten komu da konfiguraciu, tak toho ma rad. Ludia, mate s nim iba prednasky, ktore si odsedite alebo sa z nich nieco dozviete. Teda s nim nemate takmer ziadnu interakciu. Tak ako si moze k niekomu vypestovat vztah??? Ako moze nemat niekoho alebo mat niekoho rad??? Z coho? Ked ste s nim predtym pravdopodobne ani slovo neprehovorili. A vacsinou nadavaju ti, ktorym chyba este dalsich n skusok.
Nadavate a dost. Ked si myslite, ze viete TVY a Bukovsky Vam nedal skusku lebo sa mu nepacite, tak chodte za Semanisinom a on predpokladam, ze Vas da preskusat Krajcimu, kedze to uci tiez. Nepaci sa Vam, poziadajte o kominisionalne skusanie alebo urobte skusku v Bratilave alebo v Prahe.
Este som pocul, ze keby nebol Bukovsky a nebol by profesor, tak by ho vedenie vyhodilo ihned. Matematici maju dostatocny pocet profesorov a docentov, a naozaj jeden profak na matike hore-dole. A pri tom je v dochodkovom veku a je dobrovolne na vyske a vedenie je rado,ze je tu. Len sa opytajte doktorandov matiky... A este som pocul ze tu je kvoli peniazom a ze inak by nemal co robit. To fakt si toto mate odvahy mysliet? Peniaze??? a ze by inac by nemal co robit???
Ja sa seba a za tych ludi, co nie su a neboli na skole kvoli diplomu, tak sme mu vdacny.
Uz neviem ako Vam inac dojde, ale prestane trepat somariny, ktore fakt nie su na nic dobre...
The human's stupidity is infinte.
<<

LukasM

Poslať Ned Jan 27, 2008 3:06 am

TVY

ja si myslim, ze TVY patria medzi tie tahsie predmety. Je to zapricinene aj tym, ze su tam definicie, vety a dokazy. Co sa tyka skusky, tak kedze to uci matematik a matematici su velmi presny a dosledny v dokazoch, tak aj on chce od nas tu presnost a jasnost. To znamena, ze ak mu napisete presne to, co on chce, tak potom nemate ziadny problem so skuskou. Ale horsie je, ked uz hapkate. Vtedy Vas este chvilu necha porozmyslat a samy musite prist na to, ze ako dalej.

Ja som nastastie skusku spravil, aj ked musim uznat, ze aj s trochou stastia (a hlavne s trpezlivostou pana skusajuceho), kedze tie kolecka nemali konca kraja :). Ale zial ludia vyletuju zo skusky aj pocas tretej/stvrtej otazky, co podla mna uz nie je spravne. Lebo ludia su len ludia a kazdemu sa moze stat, ze nieco zabudne, v najhorsom pripade nevie.

Neviem, ze ako ma osetrene opravne terminy, kedze kazdy clovek by mal mat narok na opravny termin. Ale dufam, ze sa to nejako vyriesi.
<<

vilverin

Poslať Ned Jan 27, 2008 9:57 am

ado21 píše:Nadavate a dost. Ked si myslite, ze viete TVY a Bukovsky Vam nedal skusku lebo sa mu nepacite, tak chodte za Semanisinom a on predpokladam, ze Vas da preskusat Krajcimu, kedze to uci tiez. Nepaci sa Vam, poziadajte o kominisionalne skusanie alebo urobte skusku v Bratilave alebo v Prahe.

A preco si Ty nesiel urobit OSY do Bratislavy alebo Prahy?
<<

Sicco

Poslať Ned Jan 27, 2008 11:13 am

ado21 tebe keby bukovsky povedal ze mas spachat samovrazdu tak ju spachas, taky si z neho na vetvy.... ano je to obrovska kapacita, ktora dokazala uz strasne vela, ale profesorsky titul pred meno este neznamena ze je aj dobry ucitel. Basnicky sme sa ucili na slovencine a mal som pocit ze na informatike uz take veci nebude treba avsak niektory maju radi recitali. Netvrdim ze som ja osobne nevyletel zasluzene, i ked trocha tvrdo, ale napr. potom ako je dovolene ist na skusku aj ludom s menej ako 50 bodmi, pan profesor vyhodi so slovami ze aky on je dobry ze mi vobec dovolil prist na skusku a uz len zato mam byt vdacny. takze ako vedec super ale ako clovek, no neviem, nepoznam ho az tak dobre, ale .....
... este k ado21 druha cast tvojho prispevku, ze co si pocul, je strasne vytrhnuta z kontextu a je napisana velmi tendencne. Ked sme sa o tom bavili tak si mal strasne chabe argumenty zalozene len na tom ze uuuuuuuuuhaa profesor bukovsky to je ale kapacita.... to ti vsak nebranilo napisat sem somariny.... takze nabuduce ked chces pisat nieco co niekto povedal skus to napisat cele a nie vytiahnut zopar viet a pospajat si to....
Neprisiel som sa klanat, prisiel som vitazit.
<<

BeBe

Poslať Ned Jan 27, 2008 12:50 pm

mno co sa tyka toho, ze pusti cloveka na skusku aj ked nema 50% z cvik, tak to je fakt super, lebo napr. teraz na analyze 3 spoluziaci maju z cvik FX a na skusku nemozu ani dojst :roll:
<<

mimik

Poslať Ned Jan 27, 2008 6:49 pm

Ado 21:

si trapny....bud rad ze si presiel z OSY...keby bol Studenovsky taky ako o nom pises...tak ta vyhodi jedna radost...lebo vie ze vsetko co je napisane na fore so psedonymom Pripomienka pises ty...ono sa to da totiz lahko zistit...a co sa tyka TVY tak urcite si mal stastie,,,lebo ani ty nevies vsetko....
<<

guest126

Poslať Pon Jan 28, 2008 1:08 am

Bukovsky je dobry ucitel.
<<

prometeus10

Poslať Str Jún 25, 2008 5:53 pm

Takze:

Mal som s Bukovskym 2 predmety.
1. Vsetky tie blbosti, ze buky skusa podla nejakeho poradia je blud. Stalo sa to parkrat, lebo ho ludia nastvali tym, ze dilina chodili ako posledny. Teraz ziadne poradie nie je a ludia, ktori sa prihlasili na skusku a dokonca aj prisli, tak sa im akosi nechce ist dnu. Potom je nastvany ked prof. musi doslova tahat ludi dovnutra na skusku a jeho nastvanie si odnasaju zvysni ludia.

2. Uz to tu bolo povedane ale aj ja si myslim, ze je to najferovejsia skuska na skole, hoci trva niekedy aj 3 hod. Dokonale preveri vedomosti daneho predmetu a za tymi co sa to iba nabiflia(nechapem ako) sa iba zaprasi.

3. Jedna VELKA vyhoda. Bukovsky ti da aj 10 terminov na to aby si urobil tu skusku. Nie ako niektori ini. To by som si cenil asi najviac.

4. Je pravda, ze je naladovy a vie sa hned z rana nastvat, ale ak si nabity vedomostami, tak nema dovod ta vyhodit.

5. Ludia, ktori maju tu odvahu a zacnu sa s nim hadat(naposledy som zazil, ze sa s nim jeden hadal ci mu pisal mail alebo nie) asi nechapu s kym maju tu cest. Bol by som velmi rad, aby si to rychlo uvedomili, lebo svojou drzostou skodia aj ostatnym, tym, ze ho nastvu.
Predchádzajúci

Späť na Pripomienky k vyučujúcim

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť