Nechyba Vam predmet kompilatory, prekladace?

<<

krakatit

Poslať Uto Dec 04, 2007 2:13 pm

Nechyba Vam predmet kompilatory, prekladace?

Diskutujte...
<<

alef0

Site Admin

Poslať Uto Dec 04, 2007 2:25 pm

Kedysi visel taky papier o konani tohto predmetu (bol to Seminar z kompilatorov) a tusim to organizoval nejaky externy clovek.

Vtedy ma to zaujimalo a uvazoval som, ze si to zapisem, len som to potom nejak nestihal.

A potom sa ten predmet uz nerealizoval.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

bwpow

Poslať Uto Dec 04, 2007 3:00 pm

Je skoda, ze to nie je, lebo aspon na TUKE sa na nom preberaju celkom zaujimave veci.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

quisutdeus

Poslať Str Dec 05, 2007 10:01 am

Volakedy sa, myslim, tento predmet vyucoval (ako volitelny) a vyucoval ho, pokial mi pamat siaha, doc. Kollar, ktory ho momentalne prednasa na TU. Co sa tyka zaradenia do studijneho programu, predmet sa predsa len uz trosku odklana od smeru, ktorym sa uberame. Netvrdim, ze je nezaujimavy (sam by som sa rad pozrel). Na TU ide dost do technickych detailov. Vedel by som si predstavit aj predmet, ktory by sa zaoberal algoritmickou strankou KaP (a algoritmickych problemov, ktore tam treba riesit je habadej!).

Inak, legislativne nic nebrani studentovi UPJS zapisat si predmet na TU a ziskat zan kredity vramci bloku C (volitelne). Vzhladom na to, ze je to ina univerzita, je s tym trosku byrokracia (nie neprekonatelna). Keby to bolo len na inej fakulte UPJS ide to bez akychkolvek administrativno-technickych prekazok.
<<

krakatit

Poslať Str Dec 05, 2007 10:53 am

Co sa tyka zaradenia do studijneho programu, predmet sa predsa len uz trosku odklana od smeru, ktorym sa uberame.

:D Myslis tym smer, akym sa ubera nas ustav, alebo informatika vseobecne? Tiez som si vsimol, ze sa u nas ucia kvantove pocitace - asi to je buducnost!
Inak, legislativne nic nebrani studentovi UPJS zapisat si predmet na TU a ziskat zan kredity vramci bloku C (volitelne).

:D Bez komentara!

Je zaujimave, ze na nasom ustave :) sa dost podcenuju "informaticke predmety". Napr. operacne systemy, podla mna velmi uzitocny predmet, je take nexcene dieta studijneho programu - skoro kazdy rok sa meni vyucujuci. Netvrdim, ze predmet kompilatory je ten najdolezitejsi pre informatikov, avsak mozno by bol uzitocnejsi a rozhodne zaujimavejsi nez kopec inych predmetov(tie co su povinne v smere, ktorym sa uberame za titulom).

Späť na Pripomienky k predmetom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť