Chcem programovat!

<<

PainMaster

Poslať Sob Jan 05, 2013 11:25 am

Chcem programovat!

Zdravim!

Problem ktory mam sa tyka magisterskeho studia. Na bc. som takyto problem nemal.
O akom probleme hovorim? Chyba mi na skole programovanie projektov. Na absolvovanie mam desiatky kreditov a tucet predmetov rocne, ale ziadne projekty. Skoro vsetky predmety su vo forme prednasok a cvicenia su len ina forma prednasky. Preto sa pytam tych par ludi na mgr informatike. Nevadi Vam, ze na univerzite v 4 a 5 rocniku chybaju projekty? Ved na lepsich univerzitach studenti robia cele dni labaky (robia na projektoch) a my sedime na prednaskach. Tento system ma zacina trosku nudit a automaticky ma to nuti venovat cas urceny pre studium neakym inym zaujmom, ktore naplnia mojho "informatickeho ducha".

Rad by som si vypocul aj ine nazory. Dakujem.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

Billy

Poslať Sob Jan 05, 2013 7:34 pm

Re: Chcem programovat!

tak s tym plne suhlasim, tiez mi to chyba
Why do Java programmers wear glasses? They don't C# :)
<<

bwpow

Poslať Ned Jan 06, 2013 1:53 am

Mal by tam byt minimalne predmet Seminar z pocitacovej grafiky, kde by sa malo snad nieco programovat. Idealne nejaka ucelena hra :)
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

gursky

Site Admin

Poslať Pon Jan 07, 2013 9:05 am

Nuz tu uz je predpoklad, ze budete programovat diplomku ... Vas top projekt :)
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

PainMaster

Poslať Pon Jan 07, 2013 12:36 pm

gursky píše:Nuz tu uz je predpoklad, ze budete programovat diplomku ... Vas top projekt :)

Diplomova praca je sollo jazda (pripadne za pomoci veduceho). Mna vzdy fascinovali predmety typu systemove, paz1c a pod., kde skupina dokazala vygenerovat zaujimave napady a projekt tym ziskaval uplne iny rozmer a narocnost. Je mi luto, ze uz taketo predmety miznu, rovnako, ako mi je luto, ze sme nemali blokove vyucby (hlavne tychto predmetov).

Grafika nieje moj salok kavy, ale ak to ma byt jedina moznost teamoveho projektu na upjs na 2. Stupni, tak si to urcite zapisem :-)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

gursky

Site Admin

Poslať Pon Jan 07, 2013 4:52 pm

Nie vzdy je diplomka solo jazda .. mam zopar prac, ktore su sucastou nasho projektu Kaspa... :)
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum

Späť na Pripomienky k predmetom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť