Druhacke ackove predmety u tretiakov

<<

Aries

Poslať Pon Sep 05, 2011 5:39 pm

Druhacke ackove predmety u tretiakov

Svetom sa siria take famy (zrejme pravdive), ze tretiaci informatici si musia zapisat A-ckove predmety, ktore tento rok pribudli druhakom, tj. "Programovanie v C" a "Seminar k operacnym systemom".
Odhliadnem teraz od faktu ze retrospektivne pridavanie predmetov podla mna nema logiku - ak by sa zmenil cely studijny program, musim si dat vsetko nanovo? Preco nejdeme podla "stareho" programu?
Je tu vsak este jeden problem - seminar k OS ma jediny termin a ten sa kryje s prednaskou z automatov, co je tiez A-ckovy predmet tretiakov. Takisto sa kryje aj s cvicenim skupiny, ktora je urcena prave pre cistych informatikov. Podobne sa s prednaskou kryje programovanie v C, to ma sice iny termin, ale vyzera dost prazdne.
Tieto predmety boli zrejme umiestnene do rozvrhu bez ohladu na tretiacky plan, bude sa este nieco menit? Alebo pripadne, su vobec tie predmety povinne? :) (ak sa famy nahodou mylili)
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

PainMaster

Poslať Pon Sep 05, 2011 5:46 pm

Re: Druhacke ackove predmety u tretiakov

Neries a zapis si predmety pre 3. rocnik :)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

Aries

Poslať Pon Sep 05, 2011 5:52 pm

Hm, no aby som to potom neriesil na studijnom na konci roka :)
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

gursky

Site Admin

Poslať Uto Sep 06, 2011 8:15 am

Podla toho, co vcera vravela doc. Andrejkova, tak si ich treba zapisat. Rozvrh sa este bude riesit.
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

guest126

Poslať Uto Sep 06, 2011 5:25 pm

U nas v tretiaku povinne predmety skoro uz nie su (kto isiel podla odporucaneho planu ma akurat tak siete a bakalarku). Pride mi to fajn. Teda len taka myslienka, ze v trietaku mi pride rozumne skoro nemat nejake povinne predmety.. Ked je pre vsetkych povinne Programovanie v C tak mi to pride divne ale zas kazda skola ma nieco svoje povinne.
<<

alef0

Site Admin

Poslať Uto Sep 06, 2011 7:47 pm

Programovanie v C je povinne pre druhakov -- to vzniklo na zaklade mnohych hlasov (napr. aj tvojho), ze je nehanebne, ked bakalari informatici nezaziju C. Tato situacia vznikla preto, ze teraz je prechodne obdobie, ked sa viacero predmetov prekopalo a toto je nutna dan, ktora sa nedala vysporiadat inak.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

guest126

Poslať Uto Sep 06, 2011 8:01 pm

Ako dorabanie predmetov nie je vynimka. Ked neni ina moznost, riesi sa o tak. Obcas ina nie je..
<<

dabrock

Poslať Uto Sep 06, 2011 8:16 pm

Každý by mal študovať imho podľa plánu platného v roku jeho nástupu. Takáto reaktivita je obecne dosť šialená a nie je veľmi fér. Na druhej strane, v tomto konkrétnom prípade - ide o dve podľa mňa vcelku užitočné predmety, pokiaľ viem tak sú to len 2 cviká, tak budiž. Nerobil by som z toho kauzu (pre tento konkrétny prípad).
<<

PainMaster

Poslať Str Sep 07, 2011 12:21 am

cele je to smiesne a nelogicke.. student by si mal zapisovat len to co chce alebo potrebuje... ostatne problemy su len vedlajsi produkt, takze jedine co mozem dodat je.. tesim sa na nove poznatky,prednasajucich aj cviciacich :P
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!

Späť na Pripomienky k predmetom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť