Popoludnia s jazykom Java, 2. ročník

<<

novotnyr

Poslať Sob Mar 03, 2007 8:09 pm

Popoludnia s jazykom Java, 2. ročník

Máte nejaké pripomienky k popoludniam? Forma prezentácie? Nudili vás slajdy? Alebo by ste radšej viac kódili?

Čo si želáte na ďalšie popoludnie?
<<

AdRik

Poslať Sob Mar 03, 2007 8:34 pm

Re: Popoludnia s jazykom Java, 2. ročník

novotnyr píše:Máte nejaké pripomienky k popoludniam? Forma prezentácie? Nudili vás slajdy? Alebo by ste radšej viac kódili?

Čo si želáte na ďalšie popoludnie?

Slajdy boli dobre, treba aj nejaky uvod do danej problematiky a nie hned len zacat kodit, ked este pomaly nikto nevie o com a ako :lol: Jsp ma velke vyuzitie, takze konecne nieco, co sa aj zijde 8)
Mna zatial nenapada ziadna tema na dalsie popoludnie ..
<<

Peto

Poslať Ned Mar 04, 2007 3:18 pm

tak v prvom rade chcem povedat, ze sa mi to popoludnie pacilo a uz teraz sa tesim na dalsie. slajdy sa mi vcelku pozdavali, prislo mi to take ako na paz1c, cize sposob na ktory som ako tak zvyknuty. co sa obsahu tyka tak v buducnosti by mohlo byt aj viac kodenia, ale uznavam ze na uvod nejaky ten teoreticky obkec treba... a k obsahom dalsich popoludni sa velmi vyjadrit neviem , pretoze neviem ake moznosti ma java. hm...mozno to zaujima len mna ale mohli by sa spomenut aj nejake veci s programovanim v jave do mobilov... ale nie je to nevyhnutne...rad sa dozviem aj cokolvek ine zaujimave.

Späť na Pripomienky k predmetom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť