Ktory predmet bol pre vas najuzitocnejsi?

<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Dec 21, 2006 7:24 pm

Ktory predmet bol pre vas najuzitocnejsi?

Ktory predmet, spomedzi absolvovanych, povazujete za najuzitocnejsi? Uzitocnostou nemusime rozumiet len pouzitelnost danych veci v praxi, ale celkovo to, ked ste zistili, ze prednasana/cvicena vec je naozaj sama osebe pekna a zanechala vo vas nejaku stopu (okrem stopy pera v indexe).
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

bwpow

Poslať Sob Dec 23, 2006 12:54 am

Pre mna to boli jednoznacne prve siete s JJom. Na presny nazov si uz neviem spomenut. Na tom predmete som pochopil podstatu mnohych veci, ktore som dovtedy len tusil a ziskal som najviac vedomosti. Taktiez vsetky ostatne predmety s JJom boli pre mna velmi uzitocne (grafika, krypto), ale siete boli naj.

Za dalsie predmety, ktore ma obohatili pokladam TVY, diskretnu matiku, prvu algebru (matice, vektory, bazy) a aj pravdepodobnostne algoritmy.

Uzitocne (ale v malej miere) boli aj logika (kvoli stromom), TINko, databazy.

A zvysok boli somariny (z mojho pohladu), z ktorych som si nic nezapamatal a nic mi nedali, mozno iba nenavist voci preberanej problematike.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

wandrika

Poslať Štv Jan 25, 2007 3:31 pm

Mne sa pacila algebra, moja srdcova zalezitost. Tiez grafika, kryptologia, paralelne systemy. A isteho casu sa mi velmi pacilo programovanie v Delphi, lebo som to uz davno predtym chcela vediet.
Paradoxne, uplne som neznasala prvy diel Funkcionalneho a logickeho programovania, skuska dopadla podla toho... a teraz sa logike venujem "profesionalne"... :lol:
Ignoramus et ignorabimus.
<<

pjotra

Poslať Sob Jan 27, 2007 7:14 pm

naj predmety

Z informatiky boli pre mna najlepsie databazy minuly rok, zimny aj letny semester :!:, taktiez siete sa mi zisli a na seminari z informatiky som sa konecne naucila ako tak programovat :idea:
Z matematiky jednoznacne vyhrava algebra a teoria cisel 8)
Ostatne predmety urcite neboli na zahodenie a skoro v kazdom sa naslo nieco uzitocne :wink:
najlepsim vyuzitim zivota je LASKA. najlepsim vyjadrenim lasky je CAS
<<

škvarka

Poslať Uto Jan 30, 2007 9:27 pm

....

podla mna je tiez dolezite, ze kto dany predmet vyucuje....

nechcem sa pchat do ( _ o _ ) ale mne osobne sa pacili predmety druhacke so Stanom Krajcim (tituly neviem :oops: ) konkretne Databazy a Logika...ta logika sa mi tak paci ze si ju idem zopakovat 8)

a samozrejme JAVA s alef0m...ktory nas ucil mysliet v jave ;-)

a su tu samozrejme ludia ktori to proste ucit musia...nenadavajme na uja Kulcsara len preto ze nevieme pocitat priklady.... proste sa treba viac snazit...

Arnošt
zabijem sa, keď som som nesmrteľný??!!

A Farewell to one person...guess who
<<

ado21

Poslať Uto Feb 06, 2007 8:16 pm

Som tu kratko na aby som mal nejaky naj predmet, zatial sa mi paci vsetko, ale nejak ta fyzika pre informatikov sa mi naozaj vidi zbytocna. Mame principy a to podla mna staci. Ale zasa nie je tazka, naucil som sa ju za 2 dni. Ale prednasky odsediet trvalo dlhsie. Sem-tam som aj zaspal ;)
<<

BeBe

Poslať Sob Feb 24, 2007 12:38 am

Pre mna boli naj automaty. Paci sa mi na nich, ze nieco tak jednoduche tak dobre funguje. Taktiez tento predmet, ako aj turingove stroje z TVY mi tak trochu priblizili strojove myslenie.

Taktiez tu nemozem nespomenut Krajciho predmety, najme databazy, a to po stranke obsahu predmetu, ako aj vyuky. Tie male pisomecky toho studenta proste donutia kuknut na predmet aspon na 2-3 min. pred cvikom a aj sam som bol prekvapeny, ako taketo 2-3min. sedenie pomaha. :)

Späť na Pripomienky k predmetom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť